2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kesinlikle çok zor😬
Evet canım öyle yaptım, ilk başta sade vermeyi denedim olmadı, yutamadılar pek , sonra azıcık zeytinyağı ekledim, patates verirken de biraz süt ekledim yumuşasın diye. Alerjiyi görmek için az veriliyor zaten canım ama ben 1 çay kaşığını bile birkaç parçada vermiş olabilirim😅
Saolasın kuzum 🙏 Kafamı kurcalıyor benimde bakalım hayırlısıyla başlayacağız bir şekilde

Kizlar güneş ne yüzüstü ne sırt üstü yatıyor sürekli tutunup kalkmaya çalışıyor sizde durumlar böyle mi sürekli kucak ya da ayakta tutunurken tutmak gerek oyuncaklara emekleme pozisyonunda atlıyor ama tabi ben tutucam
Sırt üstü çok durmuyor sıkılıyor, yüzüstü de öyle dklarca durmuyor ıhhh ıhhhh ıhhh gücü bitmiş gibi kafasını tutamayıp yere koyduğu oluyor 🙈 yere oturmak yere basmak istiyor bizim sıpa.. Kucakta gezmek istiyor. Uykusu bar uyumadı. Biraz önce giydirdim. Aldım kucağıma çıktık dışarı 15 dk yürüdük kanaldaki su sesi eşliğinde uyudu kucağımda 🤣 biraz daha turladım eve gelene kadar belim koptu. Yatırdım yerine kendimi koltuğa zor attım 🙈

kizlar bi de arabizda hala regl olmayan var mi? 7 ay oldu, bi doktora gitsem mi ki
Ben de olmadım. Doktorum 6 aydan sonra gelirsin demişti. Ben şubat gibi bir gider baktırırım 🙈
Kizlar ya benim oğlan çok tembel sanirim hiç bir gelişme yok hep aynı babıldamıyor sadece agi anne puuu dio oturmuyor hemen yana yatiyor gel gel yapiyoruz tepki vermiyor gülüyor gunde 2 saatimi sadece ona ayiriyorum ugrasiyorum konusuyorum isimi gucumu birakip ama o sadece bakiyor tepki vermiyor gulme ve ciglik atma disinda 😑 pinpirikliyim biliyorum ama bicok bebegin bu aylarda oturmaya kelime kurmaya calismasina sahit olunca kendimi sorguluyorum
Benm kızım da aynı ama ben tembel olduğunu hiç düşünmüyorum canım. Bence olması gerektiği gibiler 😁
Ankaradaki doktor ilk 6 ay bana gelmesen kontrollerini aksatma bana bilgi ver ben burda işlerim dedi. Şimdi de özel aşılardan dolayı gidilcek illaki..
Bende geçemedim ek gıdaya kafamda büyüyor.
Acaba Ankara’daki doktorla online muayene görüşmesi mi yapsan canım ek gıdaya geçiş için?

Bana sormamışssın ama benim aldığım alıştırma bardağında kaynatın yazıyordu ben kaynattım
Offf yaaa kaynatma işlemleri bittiği gün göbek atıcam 🤣 Üstüne hiç bakmadım bir bakayım. Sadece aldığım yerde satıcıya soru sormuşlar, ilk kullanımda kaynatmak gerekiyor mu diye oda ılık sabunlu su ile yıkarsanız yeter diye cvp verilmiş. Sadece ilk kullanımda kaynattın dimi sonrasında hep yıkayıp kullanılıyor. Saolasın bu arada 🙏

E kuzum bebek önce hastalandı ablasında el ayak geçti antibiyotik kullandık fln sonra o geçti bi sefer ateşi oldu . Tabi bu süre zarfında gece uykuları da kötüydü hiç uyumadığını bile oldu. Ben pert vaziyetteyim . Ben de hastalandım o süreç içinde vs derken geçen cumartesi baktım patlamis
Oo baya zormus yaa 2 gun oncede bukiz gece oyle etti ama anca farkettim patladigini

Yaptırt kuzum iyi olur en azından ne var ne yok bilinir. Hesabını bilen anne diye bir sayfa var instagramda. Merve idi sanırım ismi onunda 6-7 yaşlarında Güneş isimli oğlu var çok sık hastalanıyor. 2 gün önce İstanbul’da bir doktora götürdü. İstersen onuda takip et arada durumla ilgili bir şeyler paylaşıyor. Benimde çok hatırımda kalmıyor.

Bakim kuzum cok sağol
Anem kızımın adaşı iyi mi 😀

Sırt üstü çok durmuyor sıkılıyor, yüzüstü de öyle dklarca durmuyor ıhhh ıhhhh ıhhh gücü bitmiş gibi kafasını tutamayıp yere koyduğu oluyor 🙈 yere oturmak yere basmak istiyor bizim sıpa.. Kucakta gezmek istiyor. Uykusu bar uyumadı. Biraz önce giydirdim. Aldım kucağıma çıktık dışarı 15 dk yürüdük kanaldaki su sesi eşliğinde uyudu kucağımda 🤣 biraz daha turladım eve gelene kadar belim koptu. Yatırdım yerine kendimi koltuğa zor attım 🙈

Ay biran önce emekleyip yurusunler yahu
Vallahi zor oluyor bole
Benimkide uyuyacaktım anane geldi yarım saatliğine sonra odaya geçtik ins uyuyacak:)

X