2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi yaa tüh niye öyle oldu acaba. Sancısı falan var mı

valla benimki 10cay kasigi filan yemistir ama tik yok yaa. fitil koyunca bile diger bebikler dakikasinda yapiyo, benimki 5-6 saat sonra simdi suruba baslayinca daha kayisi vermeye de korkuyorum
Kabızlık için bol hareket diyorlar bir de yor onu ayaklarını falan bisiklet sürer gibi yap

Hadi yaa tüh niye öyle oldu acaba. Sancısı falan var mı
sancisi yok gibi. ama ikiniyor yapamiyor. hatta bazen poposundan goruyorum kakayi
gecen fitilden sonra ikinirken agladi. krem verdi doktor onu suruyoruz. ama 1 aydir hic kendi yapamadi yaa. ek gidaya baslasak rahatlasak diyodum, daha da dert oldu

Ben kizimin temastan hoşlanmasini cok isterdim.canm bu tipler özgür ruhlu,fazlasiyla hareketli bireyler oluyo yalniz onu soyleyeyim.gecenlerde drama dersinde cocuk haklariyla ilgili pankartlar hazirlayip okul bahcesinde yuruyuş yaptilar,o gunden beri en ufak şeye bu benim çocuk hakkım deyip duruyo.tam senlik dedim ben de:))

Aynen öyle y boşver aman kilo çok alsa nolacak yanı büyüyünce de vermeye çalışacak iste. Sağlıkları yerinde olsun da varsın zayıf olsun.
Bn de bu ay dr kontrolüne götürmedim . Aşısında hemşire baktı zaten genel . Ek gıda ya da zaten henüz bi geçemedik açmıyo ağzını çünkü. Bakalım Onur ay da Allah Kerim

Pardon öbür ay yazacaktım bu klavye beni oldurecuuuhhkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…