2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz agzina kadar iyice dolunca degisiyom ben bezmi dayanırrr bezleri sallanıyo dolmaktan 5kere degisiyorumm 3 4 saatte bir tam bir çişkolikk
Bende de 4-5 bez fln cikiyo da bazisi az dolu oluyo, evt kesin suyu az geliyo cocugun ya, daha cok veriyim

Reactions: Jou
Bazen insan bu sefer tamam çıkmazdayım dipteyim diyo ama sonra ins daha güzel toparlıyor. Bn daraldıkça bi agliom sizliom sonra bol bol sabır cekiom . Ya sabır Allah ım diye diye ağlaya ağlaya . Çünkü çoğu zaman insanın derdine yine kendi şifa oluyo malesef

Ananne babaanne fln gelse kuzum sırayla çünkü ikizlere tek bakamazsın ya . Esinin de senin kadar uğraşması gerek ki o da geceleri çok zor bnce. Erkekler pek sabretmez geceleri

Yanii versen iyi olur kuzum 3saatte bir sarim bitiriyorum son yatışta son bitiriyorum bide suyu kaynatıyorum öyle ılıyınca veriyorum
Ya benim bebem su içmiyor jou sulukla biberonla kaşıkla çay bardağıyla denedim yok. Alıyor ağzına olduğu gibi geri çıkarıyor hiç yutmuyor. Doktor demiş dimi size? Of bi dahaki randevuda sorayım ben de, napsam da içirsem

Bana bugün ilaç gibi gelen yorum. Sana kocaman sarılıyorum, çok teşekkürler

Canımm hersefasındaiçir pes etme benimki 3 gun sonra anca sevdi benimkide atardı

Kızlarrrr degişik duygularla geldim buraya simdiiaz once elimi ısırinca farkettimki elimle bi baktım cok minnak çıkmış ne degişik bi duygu beee gözlerim doldu dünden beri ağlak huysuzluğu vardı busabah zaten hicbirşeyden memnun degildii ne yapsam memnun kalmiyodu sanırım patlamaya geliyoo ama belli yani çıktı biraz elimlen bakınca bu nezaman patlar bee diş

Hayirli olsun canım.
O 6-7 aylikken çikan bakmaya kiyamadığin o ilk dışi ,6 yaşinda dökulunce duygularin daha yoğun olacak, ben cikinca duygulanmiştim ama dökülünce çok ağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…