2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki de sevmiyo su, emzik emerken kenara cekip siringayla veriyorum az az, fiskirttirmadan, sonra emzigi ittiriyorum boylece yutmus olmuyo, bunu dene istersen

Hayirli olsun canım.
O 6-7 aylikken çikan bakmaya kiyamadığin o ilk dışi ,6 yaşinda dökulunce duygularin daha yoğun olacak, ben cikinca duygulanmiştim ama dökülünce çok ağladım
Ah boyle dusununce bi icime dokundu be, dislerini bile ayri seviyorum su minnoslarin, ah evlat

Kuzum oraya bol bol masaj yap rahat patlasın

Reactions: Jou
Hayirli olsun canım.
O 6-7 aylikken çikan bakmaya kiyamadığin o ilk dışi ,6 yaşinda dökulunce duygularin daha yoğun olacak, ben cikinca duygulanmiştim ama dökülünce çok ağladım
Evet evet bu yorumu yaşadım bnde . Büyük kızın geçen ay ilk çıkan süt disi düştü bn ağladım

İnşallah dediğin gibi sonrası iyi olur canım benim…
Ananne babaanne fln gelse kuzum sırayla çünkü ikizlere tek bakamazsın ya . Esinin de senin kadar uğraşması gerek ki o da geceleri çok zor bnce. Erkekler pek sabretmez geceleri
Onlar var zaten sırayla, o nedenle ev hep kalabalık, eski halimizden eser yok, eşimle de o nedenle arttı sanırım tartışmalarımız da ama ailelerimiz olmasa halimiz daha da harap olurdu. İnşallah büyüdüklerini görmek nasip olur hayırlısıyla

Anneanne yada babaanne gelince kalabalık mı geliyorlar bir kişi bulunsa belki bu kadar zorlamayacaksınız. Sıkma canını bak 8. Aya girecekler 1 yaşından sonra daha rahat edersin inş

Ahhh kuzum ya erken doğum için bile yatmıştın zor stresli günlerdi 1 hafta daha beklesinler derken M -Murphy doğum yaptı
Şimdi iyiler dimi ikizlerin, sen nasılsın yorgunluk dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…