2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
He canım.niye şaşırdın
Kiz bnmki 30bile icmiyo, susuz kalmasin cocuum, doktor da bsy demedi hic, doktor mu dedi sana 100ml diye?

Kizlaar herkes ne kdr su veriyo acaba???? Ben az mi veriyomsm ya ona panikledim
Benimki de 2-3 haftadir gece 3te 5te kalkip soylenmeye basladi , 2- 2bucuk saat ugrasiyorum uyutmaya o saatte ya, emiyo emiyo emiyo doyuyo herslde artik meme almiyo, altindan mi rahatsiz diyorum alt degistiriyorum, yok o da olmuyo, emzik veriyorum emzigi isiriyo misiriyo disini mi kasiyo napiyosa, 2 saat sonunda uyuyo tekrar bu nedir boyle ya, yoktu eskiden bu
Bende boyleyim ya, bnmkide mi caydan acaba, 5-6 bardak cay iciyorum gunde

Oyyy sabah yoktu ateşi ama halsizliginden anladin heralde sen?canim üşuttu mu,terledi üşuttu mu napti(

Kuzucum bilmiyorum inşallah disle alakalıdır
Eşim gelsinde doktora goturucem hemde gozlemlim oğlan düzeldi kiz başladı
Enfeksiyon ise düşmez ates bakalım
Dun geceden sıcak geldi bana ates yoktu ya da anlık olabilir mi kuzu

Canim.bende çok az veriyorum ek gıda çok az aldığı için cochkda içiyor fazla gelir midesini doldurması diye de vermiyordum bende panik oldum şimdi

Bende öyle yapıyorum emiyor emiyor sonra etrafa bakıyor dedim doyuyor sonra ayağıma alıyorum itiraz ediyor sonra altını degistiriyorum bu gece hastalıktan herhalde kalkti agladi kucağımda pış pış yaptım oy oy

Canim enfeksiyonu dusukse atesi düser terler ama inş düser yaa ben kucuk bebekler ateslenince hic dayanamiyorum,cok halsiz oluyo yavrular(

Canim enfeksiyonu dusukse atesi düser terler ama inş düser yaa ben kucuk bebekler ateslenince hic dayanamiyorum,cok halsiz oluyo yavrular(

Bende öyle panik oluyorum hemen ama şükür suan sakin üstünü incelttim
Ya yavrum yanıyormuş kıyafetten hissettim sıcaklığı ates ölçer 36 gösterdi
Ne kadar calpol veriyorsun canim

Bende öyle panik oluyorum hemen ama şükür suan sakin üstünü incelttim
Ya yavrum yanıyormuş kıyafetten hissettim sıcaklığı ates ölçer 36 gösterdi
Ne kadar calpol veriyorsun canim
Ben uzun zamandir vermedim baxerodan sonra ama şuan 8,500,eger verseydim ölçegin 2/3 sini verirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…