2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canımsın @Murphyy 🥰 iyisindir umarım☺️
Ev de kalabalık hep ya annemler oluyor ya da eşimin ailesi, tek bakamıyorum, eşim salonda kalıyor vs. Evliliğimiz de evlilik gibi değil zaten, hepsi üst üste gelince sürekli birbirimize çatıyoruz sanırım 😞

Kesinlikle bunu konuşmaya bile vaktimiz olmuyor…

İnşallah canım benim😘
Geçecek ama canım yalnız değilsin ve bu dutum geçici bunlari Düşün hep

Olamaz mı olabilir 🤣 şaka bir yana hiç bilmiyorum ki kuzum bizim bu ay kilo alımı çok az dedi burdaki doktor neden alamadı vs. Korktum yani.. Yazdım Ankaradaki doktorumuza 😁
Kuzum ama hareketlendiler artık ya o yüzden aylık alımı azalır bi de diş ağrıları fln da başlar yemez fln . Genel kilosu iyiyse tskma

Çok geçmiş olsun 😔 Kortizol tedavisi sakın yaptırtma kuzum.. Annem başka bir rahatsızlıktan dolayı parmağına kortizol tedavisi yaptılar hiçbir faydasını görmedi. Bazı hastalıkları uykudaydı onlar aktifleşti belki de o kortizol tedavisinden oldu. Kanguru mu alsan acaba kuzum ya en azından elin bir süre boşta kalır.
Yaa tamam zaten emzirirken yapmıyorlarmış, ameliyat da son çare hüç düşünmüyorum. Kangurumuz var dışarda kullanıyorum ama evde onu istemiyor. Yatır kaldır oturt hoplat zıplat derken oldu zaten. Şimdilik atelle idare edicem
Üzüldüm ve kızdım kuzum. Seni de üzmek istemiyorum ama çok kızdım annene 😠 Senin durumun ortada bir şey demene gerek yok annenin düşünmesi lazımdı.
Ben de çok üzüldüm. Yorum olarak da eee annelik böyle işte diyor sonra kendi diz ağrısından bahsediyor tamam yaş 56 illaki ağrıyordur ama sürekli gezmesi ve gezerken hiç ağrımaması da ilginç😌 yani en çok şu ara ihtiyacım var evimizin arası 5 dk, altında arabası var ama haftada 1 görüşüyoruz. Ben kızıma her gün uğrardım böyle bir durumda.
Gugubi Gugubi kuzum sonucu Ankaradaki doktorumuza gönderdim. İdrar kültürü temiz bu aylar oral döneme geçiş, diş tomurcukları aktifleştiği için iştah kaybı ve %5 kilo kaybı olabilir normal bir süreç dedi. 💓
Ahhh çok sevindim ve içim rahatladı 🥰🥰

Kiz bnmki 30bile icmiyo, susuz kalmasin cocuum, doktor da bsy demedi hic, doktor mu dedi sana 100ml diye?

Kizlaar herkes ne kdr su veriyo acaba???? Ben az mi veriyomsm ya ona panikledim

Benimki de 2-3 haftadir gece 3te 5te kalkip soylenmeye basladi , 2- 2bucuk saat ugrasiyorum uyutmaya o saatte ya, emiyo emiyo emiyo doyuyo herslde artik meme almiyo, altindan mi rahatsiz diyorum alt degistiriyorum, yok o da olmuyo, emzik veriyorum emzigi isiriyo misiriyo disini mi kasiyo napiyosa, 2 saat sonunda uyuyo tekrar bu nedir boyle ya, yoktu eskiden bu

Bende boyleyim ya, bnmkide mi caydan acaba, 5-6 bardak cay iciyorum gunde
Galiba dr dedi eşim demişti cünkü 100 ml vericeksin diye ben giydiriyodum kıza o an eşim sormusta söylemis

Karadeniz kızısin normal :bicak:
Piçaakkk bendennn

kirby-knife.gif

İyiyim çok şükür canım neden sürekli geliyorlar kuzum her iki taraf ailesi ile konuşsa biraz sizi yalnız bıraksalar olmaz mı gerginlik olması çok normal bu durumda
Yardım için canım, ikisine beraber bakamıyorum ki😞 ücretsiz izinde olduğum için bakıcı şansımız da yok, zaten gece birine bakabiliyorum , bakıcı olsa da yatılı olmayınca yine zor olacak. Bilmiyorum ne yapacağız böyle
Geçecek ama canım yalnız değilsin ve bu dutum geçici bunlari Düşün hep
İnşallah geçicidir, bir çıkmaza girdim sanki, hayırlısı

Canim.bende çok az veriyorum ek gıda çok az aldığı için cochkda içiyor fazla gelir midesini doldurması diye de vermiyordum bende panik oldum şimdi

Bende öyle yapıyorum emiyor emiyor sonra etrafa bakıyor dedim doyuyor sonra ayağıma alıyorum itiraz ediyor sonra altını degistiriyorum bu gece hastalıktan herhalde kalkti agladi kucağımda pış pış yaptım oy oy 😞
Niya kalkip oturuyo bizim cocuklar gece ya, bizimkilerden baska yok galiba bole gecenin bi körü kalkip oturan, uyanip uyanip geri uyuyolar normalde
Galiba dr dedi eşim demişti cünkü 100 ml vericeksin diye ben giydiriyodum kıza o an eşim sormusta söylemis
Anaam o zmn bzm bebikler susuz kaliyo ya

Niya kalkip oturuyo bizim cocuklar gece ya, bizimkilerden baska yok galiba bole gecenin bi körü kalkip oturan, uyanip uyanip geri uyuyolar normalde

Anaam o zmn bzm bebikler susuz kaliyo ya
Yanii versen iyi olur kuzum 3saatte bir sarim bitiriyorum son yatışta son bitiriyorum bide suyu kaynatıyorum öyle ılıyınca veriyorum

X