2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok malesef aşı üretimi yok kimseye aşı gitmiyo dedi. Sizin oradakiler de sanırım ellerindekini bitince yapamayacak öyle anladım ben. Çabucak gelse bari
Sanırım dediğin gibi olabilir. inşallah hemen çözülür şu sorunlar.. aşı zamları vs de geldi. Baya ilaç bulunamıyor diye bayadır gösteriyorlar. Çok zor

Canim dogurduktan 5-6 sene sonra bebek ozlemeye başliyosun,zorlugu hic aklina gelmiyo.annelik duygulari forever
Şimdi bile insan özlüyor ama cesaret edemiyorum kuzum.. Çok severim çocukları, ruhen bedenen çökmüş gibiyim.. Yetememe korkusu panik atağı yaşadım, şimdi daha iyiyim ama halen cesaret edemediğim noktalar var. Hamilelikten itibaren başladığı için bunalıma girmiş gibi oldum. Ondan önceki yılda da ameliyata girmek zorunda kaldım. Üst üste gelince kırıldı bir yerde bende sanırım.
İnşallah aşarım bu süreçleri

Bende öyle panik oluyorum hemen ama şükür suan sakin üstünü incelttim
Ya yavrum yanıyormuş kıyafetten hissettim sıcaklığı ates ölçer 36 gösterdi
Ne kadar calpol veriyorsun canim
Geçen gün iki doktorada yazdım ben calpol ne kadar vereyim diye kilo olarak 7700 dedim. Birisi 4cc diğeri 3,5 ml verelim dedi.

Kuzum ama hareketlendiler artık ya o yüzden aylık alımı azalır bi de diş ağrıları fln da başlar yemez fln . Genel kilosu iyiyse tskma
Bu gittiğimiz doktor panikletti. Kilo almamış neden almamış sütün mü azaldı, idrar kültürü bakalım vs dedi. Bizde baktırdık. Sonuç çıkınca Ankaradaki memnun kaldığım doktora sonucu atıp durumu anlattım kısaca.. oda bana sonucun temiz bunun normal bir süreç olduğunu beslenme de azalma ve %5 kilo kaybı olabilir dedi. İçimi rahatlattı.

Ee ozaman başladınmı ek gıday

Merhaba hangi doktora gidiyorsunuz acaba izmirde cocuk doktoru arayisindayimda

Ahh kuzum iste ev üstüne ev zor oluyo anlıyorum. Bnm de büyük kız da annemler evini kapatıp Manisa dan geldi 2yil kızıma baktılar . Ama bn ne stresler yaşadım iki taraf arasında kaldım aman eşim yanlış anlamasin aman annem üzülmesin derken. Ama geçiyo iste ins canım bu bi süreç öyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…