2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız sen çok fenasın helal olsun sana tuttun mu kopardın

Kızlar yaaa 1 haftadır belki daha fazladır yataktan kalkamıyorum uykumu alsam da gözlerimi açamıyorum fena halde uyanıyorum. Kan değerlerim mi düşük acaba anlamadım. Ya da havalardan mı retro falan mı var takip edemedim

Hoş buldum hele şu mama içmediği zaman doyurucu ne yapabilirim diye araştırıyorum diğer türlü tadımlık meyve falan filan yapıyordum

İrmik pişirip meyveyle karıştırabilirsin. Ben birde yulaf ezmesi pişiriyorum içine elma rendesi koyup az bişi tarçın koyuyorum oda güzel oluyor

Aynen yaa Ankarada ki doktora gönderdim idrar kültürü sonucunu adam içimi rahatlattı. Bayılıyorum böyle doktorlara.. Şimdi adama da aylardır gidemedim çekiniyorum bir şey sorarken..
Sende haklısın şimdi doğruu napcan istersen kızlar gibi yogurttan başla ben yogurt verdim ilk 3gun

Mars retro hali hazırda devam ediyor Kan değerlerin belki düşmüş olabilir. Ben uykumu alamadığımdan bilemiyorum Dün fena bir baş ağrısı tuttu beni

Yakin olmasi avantaj kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…