2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizim ebe beni ikna etmek için mi ülke geneli dedi ya. Siz tekrar aramayın ben haber vercem dedi bide sinir oldum şu an. Şifa olsun kuzum aşı
Sagol canim benim..belki bazi bolgelerde olabilir o şekilde.sıkma canini en kisa surede ararlar heralde ama sen yine de sık sık ara sor.bi de baska saglik ocagini ara sor bence,sonucta zamaninda vululmasi lazim

Heee kaka kutlaması yaptik kızımlaa açtım tarçın müziği oynadık kıvırdık ellerimizi hahaha

Biberonla ben vermedim dr verme dedi kaşıkla veriyorum günde 100ml su yetiyomuş şimdilik
Gunde 100ml su mu 😱
Benimki de işte içtiğinde 150 içiyor daha artırmadım. Valla dün 1 kere mama içti. Bugün de 10.30 da içti muhtemelen yine günü onla kapatacak.

Ama görmen lazım aldı ağzına bi durdu çekti baktı mama bıraktı 😂
Cam rende al meyveler için çok iyi oluyor
Cok uyanik bu bebeler ya, bak mama reddi oldugu zaman bnmki de ayni seyi yapiyodu, ben bi emzik veriyorum emmeye basliyo cekiyorum biberon veriyorum, cekiyo begenmiyo birakiyo tekrar emzik tekrar biberon bikac sefer kandirmistim dene bi sende 😅 bide tadini begenmeme ihtimaline karsi vanilya surubu almistim doktora sorup ama kafasina esip icmeye basladigi icin kullanmadm henüz, sen denedinmi vanilya ya da pekmez falan mamaya karistirmayi?
Kız Fethiyede bende özelde öyleydim sadece boy kilo baş ölçümü bu kadar 🤣 Kızlar bilir özellikle sweetgirlcandy sweetgirlcandy ne kadar sinir oluyordum 🙈 Ankara daki doktorumuz böyle ilgili özenli.. Şimdi başka ilçeye gidiyorum Muğla’da muayenesi yarım saat normalde, ilkine biz geç kaldık yeri bulamadık trafik tıkalıydı. Şimdikinde ise erken gittik zamanında giremedik birde yarım saat duramadık çok yoğunluk varmış pazartesi ve cuma gelmeyin demeye getirdi 😶‍🌫️
Valla cok ilginc bazi doktorlar, bende degistim doktoru bakalim yeni bi tane buldum ona gidicm bi yakinda, bakalim insallah iyidir
Hoş buldum hele şu mama içmediği zaman doyurucu ne yapabilirim diye araştırıyorum diğer türlü tadımlık meyve falan filan yapıyordum 😂
Yulaaf, yulaf tok tutuyomus cok, bide su yerine formul mama ekliyolar, bebek muhallebisi yapip su yerine formul mama kullanabilirsin

Gunde 100ml su mu 😱

Cok uyanik bu bebeler ya, bak mama reddi oldugu zaman bnmki de ayni seyi yapiyodu, ben bi emzik veriyorum emmeye basliyo cekiyorum biberon veriyorum, cekiyo begenmiyo birakiyo tekrar emzik tekrar biberon bikac sefer kandirmistim dene bi sende 😅 bide tadini begenmeme ihtimaline karsi vanilya surubu almistim doktora sorup ama kafasina esip icmeye basladigi icin kullanmadm henüz, sen denedinmi vanilya ya da pekmez falan mamaya karistirmayi?

Valla cok ilginc bazi doktorlar, bende degistim doktoru bakalim yeni bi tane buldum ona gidicm bi yakinda, bakalim insallah iyidir

Yulaaf, yulaf tok tutuyomus cok, bide su yerine formul mama ekliyolar, bebek muhallebisi yapip su yerine formul mama kullanabilirsin
İnşallah yeni doktor ilgili çıkar 🍀

Evet kuzum yakın olması iyi, bakalım bizim iş yerinde denetim zamanı bir taşınma konuşması vardı ne yapacaklar bakalım.

İnşallah olmaz kuzum ya
Bak şimdi emzirdim tek memeyi emdi en kotu diğerini sagarim makinam arkadaşda yarın gidip alayım onu baslim bide yulaflı bisiler denim ay ek gıda olayını bı cozsem:KK43:

X