2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Üzüldüm ve kızdım kuzum. Seni de üzmek istemiyorum ama çok kızdım annene Senin durumun ortada bir şey demene gerek yok annenin düşünmesi lazımdı.

Boşver bacım sen kendin güzelsin saçın azalsa ne olur nazar etmezler en azından Ne kullanılır hiç bilmiyorum kimseye sormadım aslında kdoğumcu mu bilir çocuk doktorumu onu da bilemedim.
Teşekkür ederim canim benim . Valla ben aile hekimine bi kan vermeyi dusunuyorum ona gorede takviye biseyler alicam tanidik bi eczaneden

Kullanmamiz lazim ya benimki hala surekli memede iligimi kemigi kuruttu bide rejim yapiyordum beslenmede kotuydu vitamin seviyem berbat durumdadir eminim
Önce bir tam kan tahlili ver istersen ona göre bence doktora sor. Bebiş 3 aylıkken tahlil yaptırıp doktora gönderdim. Bir şey kullanmaya gerek yok dedi. Tabi ondan sonra başladı saç dökülmem

Önce bir tam kan tahlili ver istersen ona göre bence doktora sor. Bebiş 3 aylıkken tahlil yaptırıp doktora gönderdim. Bir şey kullanmaya gerek yok dedi. Tabi ondan sonra başladı saç dökülmem
Zaten 4. Aydan sonra basliyormus genelde ben demiri bile kullanmadim hatta bugün okadar halsizdim ki oglanin d vitamininden ictim

Zaten 4. Aydan sonra basliyormus genelde ben demiri bile kullanmadim hatta bugün okadar halsizdim ki oglanin d vitamininden ictim
Aaa sen d vit kullanmıyor musun ben oğlanınkiyle aynı olsun diye aynısından aldım 1 damla da kendime atıyorum kdoğum doktorum en az 3 aya kadar sende kullan dediydi.

Sanmıyorum kuzum. Doktor stres menstüral döngü idrar enf hepsi etki edebilir dedi. Hiç kendini şartlandırma bir sürü çalışan anne var. Bakma sen insanların dediklerine kulaklarını tıka..

ins kuzu
sağıp bırakıyosun ya sütünü günde 3 kere verıyo dıımı annen nasıl duzen oldu

ins kuzu
sağıp bırakıyosun ya sütünü günde 3 kere verıyo dıımı annen nasıl duzen oldu
Kuzum şuan çok yoğunluk olmadığından sabah biraz geç gidiyorum gitmeden emziriyorum. Hemen süt sağıyorum ama çok bir şey çıkmıyor. En son 43cc gibi bir şey çıktı. Annem uyutuyor. 4-5 saat işte oluyorum o arada acıkırsa annem kandırmalık bıraktığımı veriyor. Haberleşiyoruz. Dayanamayacak durumdaysa eve geliyorum. Dayanıyorsa 1 saat daha duruyorum sonra eve geliyorum. Hemen emziriyorum.

Kızlar bexsero yu aldım eczaneden zam falan dedi ben karışmam zamsız verin dedim. Depoya sorcam dedi 950 lira dedi 929 a almıştık zaten iyi iyi dedim aldım nimenrix de ellerinde yokmuş yurt dışından gelmesini bekliyorlarmış onun fiyatını söylemedi gelince belli olacak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…