2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok yutmuyor benim ki o numaraları hiç bu kadar red yaşamadım günde en az 2 içerdi şimdi 1 içiyor. Hipp aldım o daha şekerli bakmıyor ki tadına bile. Yulaflı yaptım bugün yarında yapayım bari. Evet ya mamayı bi kere denedim yememişti onu da deneyim yeniden

Bizim ebe beni ikna etmek için mi ülke geneli dedi ya. Siz tekrar aramayın ben haber vercem dedi bide sinir oldum şu an. Şifa olsun kuzum aşı
Yok yok ülke genelinde öyle. Geçen takip ettiğim fenomene biri yazmış o da paylaşmış bu durumu çok kişi mesaj atmış illeriyle birlikte bizde bekliyoruz yok diye

Ahsen hanım neden böyle yaoiyor ya dişlerden mi acaba yavrum hep peşpeşe çıkardı gunesde gün icjnde hiç emmiyor GB istahsiz ciside az
Ay bilmiyorum bu sefer nirvana yani günde 1 ne demek ya gözlerinin altı çöktü resmen. Suyu çok güzel içiyor ağzında falan yara var desem. Bakalım yarın düzelmesi lazım öncekilere göre inşallah düzelir. Üst diş beyazlamış annemde köpek dişi çıkacak gibi dedi de onlara erken sanırım bilemedim
Aynen çiş az yemediği için

Çok yorucu kuzum vallahi

İnşallah olmaz kuzum ya
Bak şimdi emzirdim tek memeyi emdi en kotu diğerini sagarim makinam arkadaşda yarın gidip alayım onu baslim bide yulaflı bisiler denim ay ek gıda olayını bı cozsem
İnşallah ama mecbur olucak yeni iş dalı açacakları için yer zaten küçük geliyordu daha büyük bir yere ihtiyaç var.
Sen emzirdiğini memeyide sağ 10-10 ikisinide sağıyorum ben..
Aaa evet ek gıda olayı rayına konulursa daha rahatça gidip gelirsin.

Ay uyumak istemiyor sürekli etrafla ilgilenecek abi baba gelince daha iyi
Bende şu çöp adam dizisini merak ediyodum onabakiyorum :)
2. Kez uyutup yerine koydum yine uyandı bir sağ bir sol meme uyku yok. Yerine koydum uyuyana kadar bekledim en sonunda daldı
Kızı neden kaçırmış dizi de, ben bir iki gördümde izlemedim

Ahsen hanım neden böyle yaoiyor ya dişlerden mi acaba yavrum hep peşpeşe çıkardı gunesde gün icjnde hiç emmiyor GB istahsiz ciside az
Aaaaaa bugün Ankaradaki doktorumuz oral döneme geçiş, diş tomurcukları aktifleştiğinden beslenme azalması ve %5 kilo kaybı görülebilir, normal bir süreç dedi. Bu yüzden olabilir kızlar..

Uzak olmasın inşallah kuzu
Her ikisinde sağım o zaman tamamdir
Bakalim bisiler yapcaz artık ek gıda için hızlandırılmış:)

Aaaaaa bugün Ankaradaki doktorumuz oral döneme geçiş, diş tomurcukları aktifleştiğinden beslenme azalması ve %5 kilo kaybı görülebilir, normal bir süreç dedi. Bu yüzden olabilir kızlar..

Hadi ya olabilir demekki kuzu
Cano sen su günde ne kadR veriyorsun ben sadece ek gıda sonrası 4 5 kasik veriyorum

Hadi ya olabilir demekki kuzu
Cano sen su günde ne kadR veriyorsun ben sadece ek gıda sonrası 4 5 kasik veriyorum
Kız ben daha ek gıdaya başlamadım Doktor pazartesi çok yoğunum çarşamba ara beni uzunca anlatmam lazım dedi. Aradım hemşiresi açtı doktor hanım meşgul müsaitliğinde arayacak dedi. Aramadı Ne vericem neyle başlayacağım hiç bilmiyorum.

He canım.niye şaşırdın

Bizim kiz hem geç yatıyo hemde kalkiyor
4 den beri ayakta uyumuyor da
Kucağımda memedeyken yatağa aldim memede ağlamaya başladı korktum bir yerine mi bisi oldu baktım sıcak gb atesini ölçüm 36.5 neyse sakinledi bu seferde uyumuyor elleride ağzında sanırım diş huysuzlugu
Karanfil zeytinyağ karışımı sürüyorum o zaman sakinliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…