2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şimdi baktım sonuç/negatif altta not var az sayıda karışık üreme saptandı. Yarın doktora atarım sonucu.. sütün içeriği vs de önemli galiba tabi dediğin gibi büyüyorlarda.. Bir videoda görmüştüm 6. Ay anne sütü %70 oranında bebeği besliyor diye..

Çok geçmiş olsun Kortizol tedavisi sakın yaptırtma kuzum.. Annem başka bir rahatsızlıktan dolayı parmağına kortizol tedavisi yaptılar hiçbir faydasını görmedi. Bazı hastalıkları uykudaydı onlar aktifleşti belki de o kortizol tedavisinden oldu. Kanguru mu alsan acaba kuzum ya en azından elin bir süre boşta kalır.

Annen anneme çok benziyor
Bende anneme gittiğimde yeme içme avantajı oluyo

Kizlar ya ben saclarimin dokulmesini geciremiyorum regenesis kullaniyordum ilave vitamin ama yeterli gelmiyor artik resmen diplerim acildi sacim inceldi napicam bilmiyorum uzuntudenmi artti onuda bilemedim tavsiye edeceginiz bisey varmi?
Kil taşı iyi gelir diyolar hemen uzatıyomuş bende var hala üşeniyorum kullanmaya

Kız Fethiyede bende özelde öyleydim sadece boy kilo baş ölçümü bu kadar Kızlar bilir özellikle sweetgirlcandy ne kadar sinir oluyordum Ankara daki doktorumuz böyle ilgili özenli.. Şimdi başka ilçeye gidiyorum Muğla’da muayenesi yarım saat normalde, ilkine biz geç kaldık yeri bulamadık trafik tıkalıydı. Şimdikinde ise erken gittik zamanında giremedik birde yarım saat duramadık çok yoğunluk varmış pazartesi ve cuma gelmeyin demeye getirdi

Sevinirim canim bi deniyim valla bu gidisle kel kalicam

Kizlar ya ben saclarimin dokulmesini geciremiyorum regenesis kullaniyordum ilave vitamin ama yeterli gelmiyor artik resmen diplerim acildi sacim inceldi napicam bilmiyorum uzuntudenmi artti onuda bilemedim tavsiye edeceginiz bisey varmi?
Ben doktora hiç demedim daha o yüzden bir şey kullanmıyorum. Deli gibi saçım dökülüyor

Çok teşekkür ederim kuzum not alayım unutuyorum hep

Reactions: Jou
valla ben de anlamiyorum nasi yarim saatte bosaldigini 15-15 emiyor anca yumusuyo memeler. oglusun yutkunmasi da yine o ara kesiliyor. benimki bu konuda da tembel sanirim yumos yumos emiyosa demek
Anam benim hep yumuşak çok nadir sertleşiyor 3 aya kadar hep sertti ama sonra yumuşaklaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…