2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bexsero yu aldım eczaneden zam falan dedi ben karışmam zamsız verin dedim. Depoya sorcam dedi 950 lira dedi 929 a almıştık zaten iyi iyi dedim aldım 😂 nimenrix de ellerinde yokmuş yurt dışından gelmesini bekliyorlarmış onun fiyatını söylemedi gelince belli olacak dedi
Kız sen çok fenasın 😁 helal olsun sana tuttun mu kopardın 😃

Kızlar yaaa 1 haftadır belki daha fazladır yataktan kalkamıyorum uykumu alsam da gözlerimi açamıyorum fena halde uyanıyorum. Kan değerlerim mi düşük acaba anlamadım. Ya da havalardan mı retro falan mı var takip edemedim 😂

Hoş buldum hele şu mama içmediği zaman doyurucu ne yapabilirim diye araştırıyorum diğer türlü tadımlık meyve falan filan yapıyordum 😂

İrmik pişirip meyveyle karıştırabilirsin. Ben birde yulaf ezmesi pişiriyorum içine elma rendesi koyup az bişi tarçın koyuyorum oda güzel oluyor

Aynen yaa Ankarada ki doktora gönderdim idrar kültürü sonucunu adam içimi rahatlattı. Bayılıyorum böyle doktorlara.. Şimdi adama da aylardır gidemedim çekiniyorum bir şey sorarken..
Sende haklısın şimdi doğruu napcan istersen kızlar gibi yogurttan başla ben yogurt verdim ilk 3gun

Kızlar yaaa 1 haftadır belki daha fazladır yataktan kalkamıyorum uykumu alsam da gözlerimi açamıyorum fena halde uyanıyorum. Kan değerlerim mi düşük acaba anlamadım. Ya da havalardan mı retro falan mı var takip edemedim 😂
Mars retro hali hazırda devam ediyor 🤣 Kan değerlerin belki düşmüş olabilir. Ben uykumu alamadığımdan bilemiyorum 🤣 Dün fena bir baş ağrısı tuttu beni 😶‍🌫️

Kuzum şuan çok yoğunluk olmadığından sabah biraz geç gidiyorum gitmeden emziriyorum. Hemen süt sağıyorum ama çok bir şey çıkmıyor. En son 43cc gibi bir şey çıktı. Annem uyutuyor. 4-5 saat işte oluyorum o arada acıkırsa annem kandırmalık bıraktığımı veriyor. Haberleşiyoruz. Dayanamayacak durumdaysa eve geliyorum. Dayanıyorsa 1 saat daha duruyorum sonra eve geliyorum. Hemen emziriyorum.

Yakin olmasi avantaj kuzum ya 😞

X