2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyilesince kaldıği yerden devam eder.tabi biraz şimariklik olur ama siz kararli oldukça duzenine devam eder.sabah 5 te mi ateşi cikti sadece,daha çikmadiysa cok iyi..
Dün akşam dan bu yana en son sabah 5 te 38,5 civarına cikti. Sonrasında 38 olmadı hiç ama 37,5 ta yani yine hafif de olsa bir ateş var maalesef. Bir de o kadar mahsun ki hastalık hali var, burnu da akıyor ilaçları içirmek de çok zormuş

Ay amannn zaten çalıştığımdan çok göremediler o teyzeler.. Gördükleri her fırsat niye çocuk yok dediler hep sanki gelip bakacaklar
Çocuk oldu gelin bakın de şimdi de . Allah ım bu mevzular herkesi o kadar ilgilendiriyor ki millete doğurulsa sanki . Bnm kv en çok diyordu ikinci diye şimdi ikinci oldu . Bu sefer de üçüncüyü al da oğlan olur diyo. Bnm öyle bi kaygım yok dedim Allah bunlara sağlık versin diom

Çok sinir bozucu ha kız ha erkek ne fark ediyor evlat evlattır. Cinsiyetçi ve dış görünüşçü zihniyete sinir oluyorum. He bide etrafa hava atıcı tipler milleti birbiriyle yarıştırır

Çok sinir bozucu ha kız ha erkek ne fark ediyor evlat evlattır. Cinsiyetçi ve dış görünüşçü zihniyete sinir oluyorum. He bide etrafa hava atıcı tipler milleti birbiriyle yarıştırır
Aynen kuzum ben de öyle ama iste anlamayan da herkesi kendi gibi sanıyo ve sürekli aynı şeyleri deyip duruyo. Bnm kv sürekli böyle iste hep aynı laflar hep aynı konular anlamiyo desen de o kendi bildiğine devam ediyo. Artık dinlemiyorum çoğu zaman

Canim şifa dilerim.antibiotik verdiysen atesi cok cok yukselmez artik.bide kandaki enfeksiyon fazla degil sanirim oyle olsa ateşi 2-3 saatte bir bile cikardi.oyle mahsun oluyolar,kafalarini tutamiyolar hasta olunca.su içirebiliyosan içir canim.bol emzir.ek gida hic yemeyebilir uzulme bu durumda.

Sagol canım ya deneyimli bir anne olarak yazdıkların bana çok teselli oldu gerçekten

Yaaa kuzum benim. Ay şu an kimi duysam orta kulak iltihabı çocuklar büyükler yaaa. Rabbim şifa versin

Lumix aynı durumdayız. Yazdıklarınız tamamen bizim düzenimiz daha doğrusu düzensizliğimiz. Halimize üzüldüm ama yalnız olmadığım için de sevindim düzelicez mi be günün birinde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…