2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tabii kuzumm burda daha iyi bilgi aliyo insan iyiki kk varmış

Bize 1 adet suluk yeter.1 yaşindan sonra bardakla içsin suyunu zorda kalmadikça:))
Vallaha benim listede bardakla icirin diyo yada metal kaşıkla biberonlara hiç onermemiş dr silikonlu kaşıktan bile pişman oldum nebileyim ben kimsede metal kullandığını görmeyince

Benim eski iş yeri arkadaşımda hic ne biberon almış ne silikon kaşık normal evdekilerle vermiş hep ve hepte bardakla içmek istedi dedi yani aslında daha sağlıkliymış

Hahahaha biz zaten 6 da ayaktayızz broo şuan uykusu gelen bebe sallıyorumm yoğurdumda mayalandı 9 10 gibi verecem

Ayy başlıyorsun Bugün çok heyecanlı. Bizde 5ten beri ayaktayız. Yanımda yatmış ayağı suratımın ortasında bişiler söylüyor ayağıyla seviyor çocuk beni

Hahahahahahaha ayyy bu belis değişikk yavvv

Sorma yaw. Ay verince yaz kız sevecek mi bakalım yoğurdu minnok ilk başta suratını buruşturacak sanki ekşi yiyormuş gibi sonra ohh mis gibi yiyorlar

Reactions: Jou
senin oğlanın maceraları burda okudukça içim gidiyo valla. ne kadar hassas bi çocuk maşallah

Ben de ilk bebegimde oyle yaptim dedigin gibi kaşikla su verdim,sonra hizli bi şekilde bardağa gećiş yaptik.ama az su içiyodu o şekilde.cok az içiyodu hatta.bardağa gecince daha cok içmeye başladi tabi.9-10 aylikken bardakla veriyodum die hatirliyorum.bunda da oyle yaparim.pipetli olani şimdi kullanacam.bi de biyere gidince suyu yaninda goturmek iyi olur,pratik.
Metal kaşikla verilmeme sebebi de,metal kasik agiz çevresini hep yara yapiyo canim.bebeklerin cildi hassasya

Canim nasil oldu bebeğin?

Iyimiş kızz ozaman bende oyle yapcam yapcam silikon vermeyecem kalsın napayim

Katı verilmezkii öğürürr ondan zaten kaseye alıp sıvı hale getirdim kaşıkla sadece

Öğürmüyor aslında bir defa da öyle minik minik sıvılaştırmadan ver istersen şimdi yarın yine mi demeyeceksin yoğurdu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…