2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende dün terledi diye sevindim 1 saat olmadı terlememjs hemen olctuk 38 hemen soyduk
Halsiz kalıyor titriyor üşüyormsun oğlum diyorum yok diyor oğlum.bizden saklamaya gerek yok usuyebilirsin ona göre ilaç veririz dedim biraz üşüyorum diyor babasida neden gizliyorsun gizleme dedi siz üzulmeyin diye dedim.dio
Canisi senin oğlana viral enfeksiyon deyip mi gondermişti doktor?bakteri kaynakli olup olmadigini anlamak icin kan testi yapmiş miydi? Bunlari antibiotik neden vermediğini merak ettiģim icin soruyorum

Kuzum annemlerinde güneş enerjisi var. Babam güneş enerjisine ısıtıcı taktı. Uzuun birde kablo aşağıda fişe takıyor bir kaç saate su kaynıyor resmen. Gerçi bizim müstakil ev ondan rahat yaptı. Sen apartmanda mı oturuyorsun.

Kuzum terlemedikten sonra sıkıntı olmaz merak etme

Kızz sweet sen nasıl bulamıyorsun okadar araştıran sen :)
Ay bilmiyorum ya😂 aslında yapılacak etkinlik var listemde şu taşınma falan kaldı 😂

😂🤣hee kız çocuk yalnız mi büyüsün yap hemen ikinciyi. Bu lafı o kadar çok duyacaksın ki. Bu hele 1yasini geçsin özellikle etrafındaki yaşlı orta yaş teyzeler sana her seferinde bunu diyecek 😂🤣
Ay amannn zaten çalıştığımdan çok göremediler o teyzeler.. Gördükleri her fırsat niye çocuk yok dediler hep sanki gelip bakacaklar 🤨

Vallahaa benimki atar aşşağayaaa herseyi atıyo yere bos kalcak masası
Kuzum belisin önüne koyuyorum vuruyor eliyle hep cılkını çıkarıyor :))
Ay bilmiyorum ya😂 aslında yapılacak etkinlik var listemde şu taşınma falan kaldı 😂
Ee bizde faydalanalım daaa:))
Geçen haşlanmış brokoli verdim eliyle mıncıkladı ağzına götürmedi 😂😂 her şeyi ağzına götüren bebe 🤭

Bende verdim kız öyle bir defa yemedi :)

Sagol cnm daha iyi ama gece hep ayaktaydık. Calpolun etkisi 5 saatte geçti sabah 5 te tekrar verdim. Ve sadece memede veya babasının kucağında uyudu asla beşikte ve ayakta durmadı. İyi kötü bir uyku düzeni vardı. İyileşinceye düzelir tekrar dimi ? 🥺
Iyilesince kaldıği yerden devam eder.tabi biraz şimariklik olur ama siz kararli oldukça duzenine devam eder.sabah 5 te mi ateşi cikti sadece,daha çikmadiysa cok iyi..

Kizlar sabah bebişle birlikte 2 bucuk saat uyumuşuz..mukemmel bişeydi.normalde 8 de kalkiyoruz ben hic uyumuyorum.hizlica işlerimi hallettim kizimi,eşimi gonderdim uyudum.tarifi yok.öneridir yatınnnnn:KK55:
Tesadüfe bak bugün ben de tam 2 saat uyumuşum 😂garip bi mutluluktu tarifi yok dedğin gibi 😍benimki uyuyunca ben de yatmam pek iyi ki uzanmışım yanına o sayede o da ben de uyuduk uzunca 😁

Tesadüfe bak bugün ben de tam 2 saat uyumuşum 😂garip bi mutluluktu tarifi yok dedğin gibi 😍benimki uyuyunca ben de yatmam pek iyi ki uzanmışım yanına o sayede o da ben de uyuduk uzunca 😁
Hadi yaa gerçekten tesadüfun boylesi:)) canim kendi kendime dedim ki; daha önce neden yatmamişim,cok güzel oldu böyle.birkaç işte sonraya kalsın nolcak..bunu sık sık tekrarlamak lazim

Hadi yaa gerçekten tesadüfun boylesi:)) canim kendi kendime dedim ki; daha önce neden yatmamişim,cok güzel oldu böyle.birkaç işte sonraya kalsın nolcak..bunu sık sık tekrarlamak lazim
Ben bunu kendime hep diyorum yat boşver diye hele sabah uykumdan uyanınca 😂ama gün içinde yatmıyodum bugün yattım gitti vallla miss gibiydi 😍😍

Doktorumuza gittik. Sol kulağı iltihap olmuş kızımın ondan ateş yapmış. Kulaktan ateş ölçer de iki kulağı farklı ölçüyordu meğer sol kulak iltihaplı olduğu için onu yüksek ölçmüş. Antibiyotik verdi 7 gün kullanacağız maalesef. Yeterki iyi olsunlar da ne yapalım 🤲
Olurr öylee arada canım geçmiş olsunn

X