2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa kuzum benim. Ay şu an kimi duysam orta kulak iltihabı çocuklar büyükler yaaa. Rabbim şifa versin
Amin canım çok sağolasın 🙏
Şimdi bgn bana doktor dediki pismiş yoğurtlu ek gıda verebilirsin mesela pankek dedi. Ben 6 aylık bebeğe nasıl bir pankek yapabilirim yumuşak ve içinde yoğurt olan? Süt alerjisi olduğundan böyle başlamak gerekirmiş.

Amin canım çok sağolasın 🙏
Şimdi bgn bana doktor dediki pismiş yoğurtlu ek gıda verebilirsin mesela pankek dedi. Ben 6 aylık bebeğe nasıl bir pankek yapabilirim yumuşak ve içinde yoğurt olan? Süt alerjisi olduğundan böyle başlamak gerekirmiş.

Ben yaptım muzlu yoğurtlu minik minik parçaladım Bi güzel yedi bende yiyemez
Diye düşünmüştüm istersen tarifi atabilirim bende yedim güzel oluyor 😂

Canım benimm ya az kaldı nisana ne kaldıki vallahii hepimiz şok eden beliskommm😁

Şaşırtmayı sever minnokum:)
Ben eskiden tuzlu,maydanozlu,yoğurtlu pankek yapardim..minik börekler gibi olurdu cok lezzetli.icine yağ da koyuyodum sanirim birazcik

Ay evet biliyorum onu kendime yapardım eehehe güzel oluyor

Bende dün terledi diye sevindim 1 saat olmadı terlememjs hemen olctuk 38 hemen soyduk
Halsiz kalıyor titriyor üşüyormsun oğlum diyorum yok diyor oğlum.bizden saklamaya gerek yok usuyebilirsin ona göre ilaç veririz dedim biraz üşüyorum diyor babasida neden gizliyorsun gizleme dedi siz üzulmeyin diye dedim.dio

Ya ben yeni gördüm bu yazdığını kıyamam nasılda sizi düşünüyor oyy geçmiş olsun canım iyi mi Şimdi peki

Bende dün terledi diye sevindim 1 saat olmadı terlememjs hemen olctuk 38 hemen soyduk
Halsiz kalıyor titriyor üşüyormsun oğlum diyorum yok diyor oğlum.bizden saklamaya gerek yok usuyebilirsin ona göre ilaç veririz dedim biraz üşüyorum diyor babasida neden gizliyorsun gizleme dedi siz üzulmeyin diye dedim.dio
Ayyy kurban olduğum sizide düşünerek neler diyo 🥺

X