2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canisi senin oğlana viral enfeksiyon deyip mi gondermişti doktor?bakteri kaynakli olup olmadigini anlamak icin kan testi yapmiş miydi? Bunlari antibiotik neden vermediğini merak ettiģim icin soruyorum

Canim 10 gün önce domuz gribi oldu viral enfeksiyon demişti 2 gündür tekrar ates olunca sabah goturduk antibiyotik verdi boğazlar fena dedi oksuruk içinde ciğerleri temiz dedi

Lumix aynı durumdayız. Yazdıklarınız tamamen bizim düzenimiz daha doğrusu düzensizliğimiz. Halimize üzüldüm ama yalnız olmadığım için de sevindim düzelicez mi be günün birinde?

Ay inşallah duzeliriz kuzu vallahi çok zor
20.30 da yattı 4 kere geldik yanına suan meme sonrası ayakta uyuyor

Ya ben yeni gördüm bu yazdığını kıyamam nasılda sizi düşünüyor oyy geçmiş olsun canım iyi mi Şimdi peki

Cok sagol canim sabah doktora gittik antibiyotik başladık inşallah düzelir çocuğum
Halsiz kalıyor hemen bakıyorum ates çıkmış sürekli ates düşürücü kullanıyoruz simdi duşa soktum üşüyor halsiz uyuyakalıyor
2 gün devam eder dedi

Keşke bende dinlemesem benimkide benzer şeyler yapıyor çok sinirim bozuluyor. 1 kere tepkimide gösterdim kibarca, hala devam ediyor

Cok geçmiş olsun canım en kısa sürede toparlar Allahin izniyle

Umarım yarın uyandığın da bişeyciği kalmamış olur
Canim yumurtayı nasıl veriyordun katı mi başlarda kayisk kivamindami
Kayısı kıvamında seviyor kuzum öyle yapıyorum hep

Uyutma şeklini değiştirmek gerek ben daha 5dk bırakamıyorum
Ben deniyorum iki gundur, her uyandiginda emzirmiyorum, 9da uyuttum 3-4 sefer kalkti yine simdiye kdr, son bi tanesinde emzirmedim emzik verip kucagimda salladim uyudu, gaz da cok oluyo emzirerek uyuttugumuz icin,
Nasil degistiricez uyutma şeklini, normalde emmiyoki etrafa bakmaktan uyucagi zaman ya da uyku arasinda dogru duzgun emiyo bende emzirerek uyutmak zorunda kaliyorum, mama aliyodu mamayi da almiyo artik bugun koca gun 60ml mama icti sadece, 5dk emiyo 3saat geciyo 4 saat geciyo emdiginden kac kere mama yapip deniyorum yok almiyo mamayi tadindan dolayi, alerjik mama cok rezalet gercekten de
Lumix aynı durumdayız. Yazdıklarınız tamamen bizim düzenimiz daha doğrusu düzensizliğimiz. Halimize üzüldüm ama yalnız olmadığım için de sevindim düzelicez mi be günün birinde?
Duzelicez tabi ama nasil duzelicegimizi bulmamiz lazim, instagramdan ordan burdan uyku danismanlarina falan mi sorsak nasi yapsak ya
Sadece emziriyomuydun mama aliyomu?
Ay inşallah duzeliriz kuzu vallahi çok zor
20.30 da yattı 4 kere geldik yanına suan meme sonrası ayakta uyuyor
Doydugundan nasi emin oluyosunuz ben doymadi diye habire uyandikca emziriyodm, simdi de emin olamiyorum ama arada emzik vermeye basladm 2 gundur bir iki seferdir

Kuzu kilosu kac bebeginin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…