2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkide öyle saat başı kalkardı 2 3 gündür sürekli uyanıyor açıyor gözlerini besiktr sallaya sallaya uyuyor ama 1 saat ayaktayım 1 saat uyuyorum
Noldu bunlara ya, ztn uyumuyolardi da bu ne simdi, bnmki bi degisigi seninkinin, bak 9da uyutuyorum koyuyorum 11e kdr 1500 kere kalkiyo, 11 gibi biraz daliyo, be sefer saat basi kalkiyo, uyutup uyutup koyuyorum, 3-4 civari kalkiyo bu sefer uyumak bilmiyo 1bucuk 2saat uyutmaya ugrasiyorum, sonra uyuyo yine ara ara uyanarak biraz daha, ama sabaha karsi uyanisi fena, 2 saat nedir gecenin korunde

Noldu bunlara ya, ztn uyumuyolardi da bu ne simdi, bnmki bi degisigi seninkinin, bak 9da uyutuyorum koyuyorum 11e kdr 1500 kere kalkiyo, 11 gibi biraz daliyo, be sefer saat basi kalkiyo, uyutup uyutup koyuyorum, 3-4 civari kalkiyo bu sefer uyumak bilmiyo 1bucuk 2saat uyutmaya ugrasiyorum, sonra uyuyo yine ara ara uyanarak biraz daha, ama sabaha karsi uyanisi fena, 2 saat nedir gecenin korunde

Birebir.aynisi 8.30 da yatırdım diyelim 11 11.30 a kadar 10.dk yarımsaat te bir tam 30kere git gel meme ayak derken bak şimdi 12.de tekrar uyandı memedeydi bıraktım 10 dk olmadı basladi ağlamaya gece uykum benimde 15.ser dk 1 saat 2.saat fln herhalde

Her aile bir olmuyo canim,seninki gibi gelinlerini el ustunde tutan az sayida kv geneli sevmiyo :KK70:
Aman lanetler😂
Kızlar ben yine moralmen çökmüş durumdayım. Evde bunaldım galiba tek başıma çıkasım gelmiyor. Yanımda bir arkadaş olsun istiyorum ama herkes kendi aleminde. 2 defa arkadaşı çağırdım isterdim ki dönsün hadi bugün çıkalım desin aramadı bile. Tek görüştüğüm arkadaşım o çünkü burada başka kimse yok. Gün içinde siz neler yapıyorsunuz. Nasıl geçiriyorsunuz. Miniklerinizle nasıl ilgileniyorsunuz.. Ben sabah kahvaltı yaptıktan sonra yatak odasına geçip birlikte döneriz oynarız bol bol severim yada mama sandalyesinde önüne bişeyler koyar yanında oturur öyle zaman geçirmeye çalışırız. Başka ne yapacağımı bilmiyorum
Bende son zamanlar yapacak bir şey bulamıyorum hep aynı şeyler gibi çocuk sıkılıyor mu diye düşünüyorum
Ben zaten uyuyamam bu durumda :KK43: anne sütü alıyor sık sık emzirdim bu akşam su da verdim. Bir yerde okumuştum ben de sarımsak yedim faydası oluyormuş sütle bebeğe geçişinde, bilemiyorum artık yeterki çıkmasın ateşi 🥺 ilk defa başıma geliyor lohusa gibi oturdum ağladım :KK43:
Geçmiş olsun canım

Birebir.aynisi 8.30 da yatırdım diyelim 11 11.30 a kadar 10.dk yarımsaat te bir tam 30kere git gel meme ayak derken bak şimdi 12.de tekrar uyandı memedeydi bıraktım 10 dk olmadı basladi ağlamaya gece uykum benimde 15.ser dk 1 saat 2.saat fln herhalde
Biz bence emzirerek uyuttugumuz icin boyle oluyo ya, baska aciklamasi yok, son ikidir emzik verip kucagimda salliyorum emzirme pozisyonunda,4 gibi fln uzun uyanma zamanina kdr fln emzirmicem bakim bide oyle deniyim

Biz bence emzirerek uyuttugumuz icin boyle oluyo ya, baska aciklamasi yok, son ikidir emzik verip kucagimda salliyorum emzirme pozisyonunda,4 gibi fln uzun uyanma zamanina kdr fln emzirmicem bakim bide oyle deniyim

Canım bencede öyle sürekli memede kalmak.istiyolar biz.bide.ayaga.alistirdik bazen memede durmak istemeyip ayakta.olmak.istiyor. 😞

simin55 simin55 canim geçmiş olsun ılık duş aldir ve üstünü gerekirse çıkar
Cok zor oğlumda tekrar ateslendi
Hepsini yaptım ama bizim ilk defa ateş başımıza geldi biraz da benim elim ayağıma dolaştı. İlk ateş olduğunu anlayınca 1 cay kaşığı calpol verdim. Sonra o çok az dedi Dr akrabamız bir ölçek ver dedi. Google dan baktım 1 ölçek 2 çk diyor öyle verdim sonra evde ölçelim dedik baktım 1 ölçek benim evdeki 4 çk ediyor. 2 saat önce 4 çk verdik 1 saat geçince düştü şükür ama şimdi de uyumak bilmiyor zaten uyumadi doğru dürüst inledi ateşi varken yavrum 🥺 sizler daha deneyimlisiniz tabi ama ben baya oturdum ağladım 🙈 Allah evlatlarımıza sağlık sıhhat versin. Çok zormuş gerçekten 😟

Doğal gaz olsa denerim bende ama bizim buralar güneş enerjili her zaman sıcak su olmuyor hele de kışa girdik artık sıcak su bulmak zor 🥺
Ay ne güzel ya kvnin hayat enerjisi yerinde demekki 😁
Kuzum annemlerinde güneş enerjisi var. Babam güneş enerjisine ısıtıcı taktı. Uzuun birde kablo aşağıda fişe takıyor bir kaç saate su kaynıyor resmen. Gerçi bizim müstakil ev ondan rahat yaptı. Sen apartmanda mı oturuyorsun.
İnşallah dilediğin gibi olur canım
Anne babaya yakın olmak çok avantaj
Benimde annem Anneanneme bakmaknicin şehir dışından geldi kadın kendi telaşında zaten zor gerçekten
Bende kizi oğlanı aldım markete ciktim bunaldım iyice güneş de seviniyor montunu giyinince kapı açılınca heyecan yapıyor
Cok soğuk ya korktum ama napim iyice bunaldık
Kuzum terlemedikten sonra sıkıntı olmaz merak etme
Aman lanetler😂

Bende son zamanlar yapacak bir şey bulamıyorum hep aynı şeyler gibi çocuk sıkılıyor mu diye düşünüyorum

Geçmiş olsun canım
Kızz sweet sen nasıl bulamıyorsun okadar araştıran sen :)

Kuzum annemlerinde güneş enerjisi var. Babam güneş enerjisine ısıtıcı taktı. Uzuun birde kablo aşağıda fişe takıyor bir kaç saate su kaynıyor resmen. Gerçi bizim müstakil ev ondan rahat yaptı. Sen apartmanda mı oturuyorsun.

Evet kuzum apartman ama öyle büyük şehirlerdeki gibi kat kat değil 3 katlı..

Hepsini yaptım ama bizim ilk defa ateş başımıza geldi biraz da benim elim ayağıma dolaştı. İlk ateş olduğunu anlayınca 1 cay kaşığı calpol verdim. Sonra o çok az dedi Dr akrabamız bir ölçek ver dedi. Google dan baktım 1 ölçek 2 çk diyor öyle verdim sonra evde ölçelim dedik baktım 1 ölçek benim evdeki 4 çk ediyor. 2 saat önce 4 çk verdik 1 saat geçince düştü şükür ama şimdi de uyumak bilmiyor zaten uyumadi doğru dürüst inledi ateşi varken yavrum 🥺 sizler daha deneyimlisiniz tabi ama ben baya oturdum ağladım 🙈 Allah evlatlarımıza sağlık sıhhat versin. Çok zormuş gerçekten 😟

Yavrum kim bilir neresi ağrıyor bebeğimde ateslendi uyuyamamışti1 Ay önce
Gayet güzel yönetmişsin durumu panik olmanın hiç anlamı yok
6 yaşında oğlum dünden beri hasta öksürüyor içim gidiyor
Cocuk bu hasta olacak tabi derlerdi ne kadar doğru büyüdükçe daha iyi anlayacaksın canim

Kuzum terlesjn diye dua ediyorum yoksa atesi çıkıyor

Bende dün terledi diye sevindim 1 saat olmadı terlememjs hemen olctuk 38 hemen soyduk
Halsiz kalıyor titriyor üşüyormsun oğlum diyorum yok diyor oğlum.bizden saklamaya gerek yok usuyebilirsin ona göre ilaç veririz dedim biraz üşüyorum diyor babasida neden gizliyorsun gizleme dedi siz üzulmeyin diye dedim.dio
🥺yaa kıyamam yavrum bnm ya ne kadar farklı düşünüyorlar ya. Demekki üzüldüğünün fln hep farkında.

X