2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bir suru yazilmis ama okuyamadim, bnm bebik yeni huy gelistirdi, gece 4te fln bi kalkiyo 1bucuk 2saat uyutmaya ugrasiyorum ya, bu neden olur? Son 1haftadir fln boyle

Benimkide öyle saat başı kalkardı 2 3 gündür sürekli uyanıyor açıyor gözlerini besiktr sallaya sallaya uyuyor ama 1 saat ayaktayım 1 saat uyuyorum

Astronot mont tarzı mı giydiriyorsun kuzum. Havalar soğudu bende nasıl çıkarırım diye düşünüyorum.

Ilık duş aldirdiysan ise yarar kuzum inşallah 38ngecmeden geceyi atlatirsiniz sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor

Hayat duruyor yavrular hasta olunca

Oyu ya ins güze uyur da sen de bi dinlenirsin kuzum. Bazen öyle yorgun oluyo ki insan uyuyamıyorum bile ama iste yatmak bile yetiyo. Bnm ki de ayağımda su an . Babamızda horluyor dibimizde

Kuzum kanguruda olduğu için çok kalın giydiremedim mont ve şapka öyle ciktik
Korka korka çıkardım bende üşürse diye
Şu kanguruya almadığıma çok pişmanım ya şimdiki aklım olsa ilk kanguru alırdım ana kucağı yerine Nasıl yapıcaz soğuklarda hiç bilmiyorum. Yazın daha güzelmiş şimdi anladım.

Oyu ya ins güze uyur da sen de bi dinlenirsin kuzum. Bazen öyle yorgun oluyo ki insan uyuyamıyorum bile ama iste yatmak bile yetiyo. Bnm ki de ayağımda su an . Babamızda horluyor dibimizde

Valla bende uyuyamıyorum kuzu bitigim resmen ama uyumaya hal yok
Benim kocada oturduğu yerde her dk.uyuyabilio yatirdim kizi inşa bi saat uyur:)oğluma bakim.bu ara uyku sersemi icireyim

Valla bende uyuyamıyorum kuzu bitigim resmen ama uyumaya hal yok
Benim kocada oturduğu yerde her dk.uyuyabilio yatirdim kizi inşa bi saat uyur:)oğluma bakim.bu ara uyku sersemi icireyim
Ahh annelik iste dimi yatıp uyuyamıyorsun her anı fırsat bilip bişe yapıyorsun . Allah kolaylık verdin kuzum ya geçecek ins. Sabah umarım hepimiz için güze sağlıklı mutlu bi başlangıç olur

Dün de öyleydim kuzum ya. Gece tam dalacaktım eşim uyandırdı terlemiş üstünü değiştirelim diye . O ter atmak iyi gelir dedim ama ne bileyim ise yaramadı demekki

Bende dün terledi diye sevindim 1 saat olmadı terlememjs hemen olctuk 38 hemen soyduk
Halsiz kalıyor titriyor üşüyormsun oğlum diyorum yok diyor oğlum.bizden saklamaya gerek yok usuyebilirsin ona göre ilaç veririz dedim biraz üşüyorum diyor babasida neden gizliyorsun gizleme dedi siz üzulmeyin diye dedim.dio

Şu kanguruya almadığıma çok pişmanım ya şimdiki aklım olsa ilk kanguru alırdım ana kucağı yerine Nasıl yapıcaz soğuklarda hiç bilmiyorum. Yazın daha güzelmiş şimdi anladım.

Bende aldığıma pismandim ama şimdi duruyor demekki zamanı.simdiymis
Ama.kuzu 1 Ay sonra kullanamayacagiz yaza kadar kalacak rafta sonra zaten tay tay:)

Ahh annelik iste dimi yatıp uyuyamıyorsun her anı fırsat bilip bişe yapıyorsun . Allah kolaylık verdin kuzum ya geçecek ins. Sabah umarım hepimiz için güze sağlıklı mutlu bi başlangıç olur

Öyle.boyle büyüyorlar kuzum
Yeterki iyi.olsunlarda razıyız herseye ne yapalım
İnşallah olur bebelerimize güzel.uykular
Ilkgozagrilarimizinda ateşi çıkmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…