2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya ne güzel akşamları en azından çıkıyorsun. Akşam eşimi çıkarmam çok zor. Yaz olsa neyse de

Poposunu yıkarken lavaboya tutuyorum kız :)

Bazen bende öyle yapardım. Bugün en sonunda attım kendimi hem Belise hem bana çok çok iyi geldi

Öyle cidden herkes kendi telaşında. Ama anne baba olsa yine bir nebze benim içim iyi olurdu yaw. Bir kaç sene sonra planımız bu şehirden gitmek inş inş olurda kurtulurum buradan 😐

Bende çok kitap okurduk eskiden şimdi elime almak bile gelmiyor içimden okadar çok sırada bekleyen kitaplar var ki. Umarım bir gün elime alabilirim. Kayınvalidemi aradım saolsun o bana eşlik etti. Çıktık dışarıda bişeyler içtik oda benim gibi marketi dolaşmayı deniyor market market dolaştık :) arkadaşım da gezerken aradı sonunda evine davet etti ben dışarıdayım derim.
Kız nasıl tutuyorsun lavaboda benim kolum acıyor 🤣

Maşallah ne güzel kv ile güzel şeyler yapabiliyorsunuz. Beni bir gün dışarıya kahve içmeye çağırmışlığı bile yok.

Kız nasıl tutuyorsun lavaboda benim kolum acıyor 🤣

Maşallah ne güzel kv ile güzel şeyler yapabiliyorsunuz. Beni bir gün dışarıya kahve içmeye çağırmışlığı bile yok.

Ahahaah valla 2 dk da hemencik tutuyorum biraz uzun sürdümü benimde ağrıyor :)

Kayınvalidem baya sosyal biri hatta benden sosyal diyebilirim. Arada bende ona katılıyorum işte:)

Ahahaah valla 2 dk da hemencik tutuyorum biraz uzun sürdümü benimde ağrıyor :)

Kayınvalidem baya sosyal biri hatta benden sosyal diyebilirim. Arada bende ona katılıyorum işte:)
Doğal gaz olsa denerim bende ama bizim buralar güneş enerjili her zaman sıcak su olmuyor hele de kışa girdik artık sıcak su bulmak zor 🥺
Ay ne güzel ya kvnin hayat enerjisi yerinde demekki 😁

Öyle kuzum sen tamamen yalnızsın
Bugun kiz durmadi uyuyamadı uyuyamadikca daha beter oldu oğlum kizi sallarken yanıma geldi yanımda uyuyakaldi baktim ateşi çıkmış kizi ayağımdan aldım annemi aradım bisi demedim misafiri varmış kadını huzursuz etmim dedim
Vallahi çok zor sabah tekrar hastaneye gitcez neden bu cocuk 1 aydır duzelemedi
Canım geçmeyen bi ateş diyorlar bnm kız da evdeydi yarın da gondermicem az önce yine ateş geldi şurup verdim hemen . Gece de bakcam ara ara . Vikis de sürdüm .
Dilindeki şey de geçmiş demiştik tekrar çıktı dünden beri . Anlamadım bn felaket bi virüs dolanıyor .

Canim biraz daha sabret,zaten sen çalismaya baslayacaksin.ister istemez bagimsiz olmayi ogrenecek güneş hanim.zaten harirliyosan 8 aylik olduklarinda baya baya bağimsizliklarini ilan ediyolar,ayaga kalkmaca,tirmanmaca,emekleme

İnşallah canim ya
Evet 8 ayda iyice kendi başlarında oluyorlar
Bilmiyorum ise gidip gitmeme olayimda belirsiz hersey karman corman

Yanı belli bi sure bi kaç gün yap kuzum. Tabi bıçak değil bi anda kessin ama faydasını göreceksin düzenli surunce. Tabi bi de sarımsağın organik olsun Çin sarımsağı fln olmasın

Tamam kuzum bu akşam itibaren başlıyorm hava verdim iburamini içmiyor içmeyince ates yapıyor uyku sersemi vericem artık

Ya ne güzel akşamları en azından çıkıyorsun. Akşam eşimi çıkarmam çok zor. Yaz olsa neyse de

Poposunu yıkarken lavaboya tutuyorum kız :)

Bazen bende öyle yapardım. Bugün en sonunda attım kendimi hem Belise hem bana çok çok iyi geldi

Öyle cidden herkes kendi telaşında. Ama anne baba olsa yine bir nebze benim içim iyi olurdu yaw. Bir kaç sene sonra planımız bu şehirden gitmek inş inş olurda kurtulurum buradan 😐

Bende çok kitap okurduk eskiden şimdi elime almak bile gelmiyor içimden okadar çok sırada bekleyen kitaplar var ki. Umarım bir gün elime alabilirim. Kayınvalidemi aradım saolsun o bana eşlik etti. Çıktık dışarıda bişeyler içtik oda benim gibi marketi dolaşmayı deniyor market market dolaştık :) arkadaşım da gezerken aradı sonunda evine davet etti ben dışarıdayım derim.

İnşallah dilediğin gibi olur canım
Anne babaya yakın olmak çok avantaj
Benimde annem Anneanneme bakmaknicin şehir dışından geldi kadın kendi telaşında zaten zor gerçekten
Bende kizi oğlanı aldım markete ciktim bunaldım iyice güneş de seviniyor montunu giyinince kapı açılınca heyecan yapıyor
Cok soğuk ya korktum ama napim iyice bunaldık

Evet aynen öyle kuzum bizim kafada yüz tane şey. Akşam yemeğini yerken ne yapsam diye yarını düşünüom ya 😂

Evet ya kiz uyanmış koca oğlanı bırakmış yanına gitmiş bilsem çocuğumun yanına giderdim bi baktım uyuyakalmış kucakladı yatırdım 7 dennberi durmuyorum oğlumun sevdiği yemeği yaptım yedirdim mutfakları topladım çamaşırları astım koruyanlar kaldırdım oğlumun gardırop sürekli yıkılıyor onu toparladım derken güneş agladi suan memede hanım içeriye besige gecircem bizim yatak odası buz gb oluyor o yüzden salonda yatıyorum ve her tarafım kilit

Canım geçmeyen bi ateş diyorlar bnm kız da evdeydi yarın da gondermicem az önce yine ateş geldi şurup verdim hemen . Gece de bakcam ara ara . Vikis de sürdüm .
Dilindeki şey de geçmiş demiştik tekrar çıktı dünden beri . Anlamadım bn felaket bi virüs dolanıyor .

Hastaneler dolup taşmış canim ilaçlar da fayda etmiyor her doktor bıkmış vaziyette kendi vücudu savaşacak diyor 😞

Bu gece nöbet 2 ye katlaniyor desene canim
Bende dün gece sürekli oğlumun ateşini ölçtum

X