2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gıda için termometre diye geçmesi lazım çok pahalı bir şey değil 1mrw

bir suru yazilmis ama okuyamadim, bnm bebik yeni huy gelistirdi, gece 4te fln bi kalkiyo 1bucuk 2saat uyutmaya ugrasiyorum ya, bu neden olur? Son 1haftadir fln boyle

Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik (Türkçe) Sesli, Işıklı Oyun Arkadaşı, Mavi FPN79 Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik (Türkçe) Sesli, Işıklı Oyun Arkadaşı, Mavi FPN79 : Amazon.com.tr: Oyuncak
Bu ikisinden aldım ben görünce heyecanlanıyor Eline veremedim daha temizleyemediğimden uzaktan gösteriyorum müzik çaldırıyorum

bizi anca kullanıyorlar bacım. Bizimki de babaya çok yapıyo ya resmen poposunu attırıyor yatarken babaya bakarak tabi. Yanı beni al gezdir . Ona bakıp bakıp gülüyo fln . Hiç bn gelmion aklına

Vallahi öyle babasına da dediğin gb heyecanlanma kollarii acma beni gezdir diyor
Ya biz ev işleri cocuklar derken babalar kadar stressiz yaklasamiyoruz

Keske canim Dedigin gb havalar yoruyor
Bizimkide sürekli kucak evde hicbirsey yapamiyorum eşim geldi oylebisiler hazırladım
Oradan takip edeyim bende canim

Düşmeyen ateşte doktora başvurum deniliyor. Bende çok bilmiyorum kuzum alternatif ne yapılabilir. Doktoruna sorabiliyorsan iyi olur.

Bir aktivite masam yok

Öyle kuzum sen tamamen yalnızsın
Bugun kiz durmadi uyuyamadı uyuyamadikca daha beter oldu oğlum kizi sallarken yanıma geldi yanımda uyuyakaldi baktim ateşi çıkmış kizi ayağımdan aldım annemi aradım bisi demedim misafiri varmış kadını huzursuz etmim dedim
Vallahi çok zor sabah tekrar hastaneye gitcez neden bu cocuk 1 aydır duzelemedi

Cok sagol kuzum denemistim daha önce iyili soledin tekrar deneyeyim

Ensesi çok sıcak hiç terleme olmadı. Gece 12 de tekrar vereceğim.
Acilen gidebilseydin keşke çokmu kalabalık oluyo orda özelde
Çok kalabalıkmış cnm doktor akrabalarımız var onlarla iletişim halindeyiz şimdilik. Ama biliyor musun doktor bile olsa insan burada birebir tecrübe yaşamış olanlardan daha çok medet umuyor yani şurada yazılanlar daha çok iyi geliyor bana.
Düşmeyen ateşte doktora başvurum deniliyor. Bende çok bilmiyorum kuzum alternatif ne yapılabilir. Doktoruna sorabiliyorsan iyi olur.
Calpolu eksik doz vermişiz o nedenle etki etmemiş. Bir ölçek iki çay kaşığı eder yazıyordu Google da öyle verdim ama sonradan su ile ölçtük bir ölçek 4 çay kaşığı imiş eksik doz da etki etmezmiş. Şimdi saat 12 de 4 çay kaşığı olarak vereceğim. İnsallah o zaman düşer

Tire sut iyiyse ozaman alayim ondan canim bende. 45 50 derece isitmak yeterli mi peki eminmisin? Dereceyede bakayim simdi trendyoldan
Evet canım ben yazın 48 yapıyorum tam kışın da 52 yapıyorum kavanoza bölerken düşüyor zaten. Ağızları açık fırının içine koyuyorum- kışın fırını önceden ısıtıyorum çok çok az. 6-8 saat sonra oluyor

Bize 1 adet suluk yeter.1 yaşindan sonra bardakla içsin suyunu zorda kalmadikça:))

Kuzum çay kaşıklarının ebatları farklı oluyor ona dikkat et vereceksen aynı model kaşık olsun. Kendi ölçeği yok mu calpolün?

Canim hiç korkma 38.5 u geçmemişse zaten hastaneye gitmenin anlami yok.bebeklerde 41-42 bile olabiliyo bizim gibi değiller..ateşi çok olursa biraz camlari aç

Canim ben de ayni durumdayim günduz,bebek uyuyo uyaniyo,oyna besle,yemek,temizlik derken zaman geçiyo.bazen aksamlari esimle disari cikiyoruz,tabi sokakta gezemiyoruz soguk ama avm,yemek yeme vs.gibi yerlere gidebiliyoruz.bu kadar.

Ya ne güzel akşamları en azından çıkıyorsun. Akşam eşimi çıkarmam çok zor. Yaz olsa neyse de
Doktora sürprizzzzzz

Aaa öyle bende lavaboya tutma gibi bir şey düşündüm

Poposunu yıkarken lavaboya tutuyorum kız :)

Bazen bende öyle yapardım. Bugün en sonunda attım kendimi hem Belise hem bana çok çok iyi geldi

Öyle cidden herkes kendi telaşında. Ama anne baba olsa yine bir nebze benim içim iyi olurdu yaw. Bir kaç sene sonra planımız bu şehirden gitmek inş inş olurda kurtulurum buradan
Bende çok kitap okurduk eskiden şimdi elime almak bile gelmiyor içimden okadar çok sırada bekleyen kitaplar var ki. Umarım bir gün elime alabilirim. Kayınvalidemi aradım saolsun o bana eşlik etti. Çıktık dışarıda bişeyler içtik oda benim gibi marketi dolaşmayı deniyor market market dolaştık :) arkadaşım da gezerken aradı sonunda evine davet etti ben dışarıdayım derim.

Geçmiş olsun canım, inşallah çabucak düşer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…