2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gayet rahat hareket ediyor canım büyük beden olmasına rağmen

Başınız sağolsun canım tadımı takma daha kafana oturtursun toparlanınca. Sütüm yetecek diye düşün bol su iç sık sık emzir sarıl okşa evladını kokla. Yetmiyorsa da dünyanın sonu değil doktorun ne derse bakarsın duruma göre mama için

Yok canim genel olarak kan ilaci gaz yapar dedi.benim bebeğim zaten gazlidir ama buyudu biraz daha azalmasi gerekiyo haliyle.
Benm bebeğim de kolikti ilk 3 ay, sonra demir ilacına damla arttırarak en azdan başladık. Hala daha gaz yapıyor demir ilacı farkındayım ama kendi kendine çıkartıyor bir şekilde. Bizim demirimiz düşük çıktığı için biz mecbur devam ediyoruz.

Bize kan testi yapilmadi canim..bizimki de gaz çikariyo ama gaz sıkışması yaşiyo bazen.karni cok sertleşiyo.bizde benim ailemden gelen bi durum,cocuklar genelde cok gazli.bebegin kilosu iyi diye sanirim kullanmayabilirsin şuan dedi doktor.kansizlik genelde iştahsizlik yapiyo

Öyle kuzum konuştukça hepimizin aynı sıkıntısı olduğunu bilmek iyi geliyor
Yalnızlık hissi çok kötü
Zamanla rahat edeceğiz buyuyecekler Allahin izniyle
Zaman çabuk geçsin bi yandanda uzuluyorum bu halleride başka güzel

Evet ya tam sevilmeli kucak bebesi zamanları. Sonra istesen de gelmiyo kucağa gelse de durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…