2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet canim doldu gibi biraz bende hissediyorum valla oglumun gayreti diyebilirim sinirli sinirli ısıra ısıra emdi sanirim onun sayesinde geldi bugün

Bu hallerini fotoğraflardan sevelim ya büyüsünler hemen. Ben özleyeceğimi hiç sanmıyorum aşırı zorlanıyorum. Bir an önce konuşup iletişim kurabileceğim zamanlar gelsin istiyorum
Cadı ki ne cadı uykusu var sabahtan beri ayağıma aldıkça ağlama krizi
Ağlaya ağlaya uyuyor
Ahhh Güneşim ahhh. Bizimki de isyanlı isyanlı türküler çığırarak uyuyor son zamanlarda. Kaşlarını çatıp bir söylenişi var ki off

Sana bişe diyeyim mi kuzum olayı büyütürse bile asla gerilme kasma kendini çünkü olan sana olur bebeğine olur. Hele de emziriyorsan sütüne olur. O yüzden esinin senin yanında olması çok super bi fırsat eğ basını hiç ses etmeden çık git.
Çünkü öylelerine cevap verdiğin an sen suçlu olursun

Kızlar size bişey sorcam ya saçma da olabilir ama tecrübesizlik işte. Bebeğimin bezini değiştirirken daha önce poposunda dermatit gibi bişey olmuştu krem kullanmıştık ona bakmak için telefonun ışığıyla bakayım dedim ve gözüme takıldı testislerinin üstünde bir sürü tüyler var. Hiç dikkat etmemiştim normal ışıkta görünmüyor ince. Bu normal mi?

Neyse fena değilmiş gene ucret,daha fazla bekliyodum :)

Ahaha bizimki de aynı kucakta ayakta uyuyor besige koyuyorum sağ sol ayaklarında tekmelemiyi

Yavrum misafir vardı teli.elime alamadim ya giz
Hep yaramaz olacak bu minnoklar belli oldu :))
Ya ben çok sinirli oluyorum regl.yaklasinca niye ya Jou

Hele ben eşim normal bişey soruyor bağırarak cevap veriyorum. Birde benimle neden ilgileniyormiyorsun diye trip atıyorum çok çekilmezim :)
Çılgın kız Belis o bir karadeniz kızı bunu unutma

Valla tam Karadenizli oldu belki adana damarı olur dedik ama yok :)
Yine mama içmemeye başladık dün 19.00 dan beri yine mi diş geliyor ulen
Anneni çağır sen en iyisi :)
Gayet rahat hareket ediyor canım büyük beden olmasına rağmen

Ya kuş tüyü yorgan aldı eşim onu almamış olsam valla denerdim. Şimdi desem okadar para verdik yorgana diyecek :)
Havuç yerken biz hiç sevmiyor

Ahahah kıyamam ya bakışa bak. Başka şeylerle verdin mi

Bence normaldir. Işıkla bakınca gördüm diyorsun hadi siyah gözle görülür olsa neyse.

Üzüm patates elma havuç simdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…