2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben bu yazdiklarini görmemişim ya..cok uzucu gerçekten sabirlar dilerim.ama sut konusunda yanlişsin..o sut 1 sene değil 2 sene de yeter.artik zaten sadece sutunle doymayacak bebeğin,ek gida yiyecek.uzulme lutfen..

Kiz h sonuna oğlumun okul arkadaşlarının annesini cagiracsm

Patates.salatasi
Poğaça.
Börek
Dolma
Kek

Yeter mi.kiz
Kız valla helal olsun sana. Evde bir çocuk var bir de uyumayan sürekli seninle yapışık bebe var. Bir de bu menüyü çıkartacaksan yeminle ayakta alkışlıyorum ben kızdan fırsat bulup bir tencere yemek yapsam o gün kendimi öve öve bitiremiyorum

Bebek rahatsiz olunca insan her yaptiğini didik didik ediyo..butun analar takintili dogumdan sonra canm:))

Ay çok zor kuzu vallahi bu sefer hiç dinlenmeden sabaha uyanmak
Stresli oluyorum kıza da yansıyor bu
evet bnde öyle ve artık dişlerimi sıkmaya başladım yine galiba ya.
Artık olumlu yönden bakmaya çalışıyorum geçecek bu günler fln . Büyük kızım da çok çok uyanan bi çocuktu ya
Calgel vardı diş için de hiç ise yaramıyor . Tetagil alayım bari ya

Sonradan da cok üzülüyorsun dimi
Bende olumlu yönden bakmaya çalışıyorum.babamla.konustum dedim şikayet etmek istemiyorum sonra hasta oluyorlar ama gerçekten çok yorgunum dedim
Oğlumda öyle 2 sene uyumadim gecenin bi vakti kalkar uyumazdi ayakta salla.babam.salla
Hala.gece bir kere çağırır

Kiz kendini kötü hissetme menüdeki dolma kayinvalidemin stokları poğaça anama kitlendi.bende patates.salatasi börek ve kek Koca evde olmayınca aksama kadar açım.kizzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…