2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kurt adam mi olacaklar bebeler kızzz sen taşindin mi naptin anlat hele..kayinvaliden siz taşinirken ağladi mi,hüzunlu anlar yaşadiniz mi,hellalleştiniz mi ne bileyim sen anlat
Taşınmadım daha bir kaç gün nakliyeciden haber bekliyorum. Bi yandan topluyoruz. Ne ağlaması saydırıyormuş gidemezmişiz hepimizi parçalarmış bende çokta tın dedim

Yok kuzum doğduğunda beri bole.ayakta uyumak istemiyor.memede kLmK İstiyor memede eskisi gb de dalamiyor
Babasinda ağlamıyor bende ağlıyor
Acaba ayakta yatırısını mi beğenmiyo ki ya da sen olunca meme umudu oluyo tabi . Emzik eniyo mu . allaaallahh bunlar var ya ahhh insanı nasi kullanmayı biliyo

Taşınmadım daha bir kaç gün nakliyeciden haber bekliyorum. Bi yandan topluyoruz. Ne ağlaması saydırıyormuş gidemezmişiz hepimizi parçalarmış bende çokta tın dedim
Aaabak seeennnn . Niye taşınılmıyormuş o zaman evlendirmeseydi oğlunu dizinin dibinde oturtsaydi. Ayy şaka gibi ya artık erkek anaları nazlı He oğlum gidemez modunda . Bmm kv de de ev alacağımız zaman ortalığı yıkmıştı beddualar bağırmalar ayy ayılmalar bayılmalar . Beni acillik etti sinirden ya kasılmıştım . Offf aklıma geldi bak yine.

meliyke sende ogul anasısımn yapma şoyle şeylerr tağaammmııı

Bu kaynaanlarr niye böyle yaaa ozaman oglunu evlendirmeseydi

Hmmmmm eşin senin tarafinda o zaman tamamiyle.yoksa asla demez sana bunlari.
Kiz bakma o da uzuluyodur siz taşiniyonuz diye..uzuntusunu çirkefliğe vuruyodur.
Şehir ici nakliyeler ne kadar yaa şehirlerarasi cok pahali
Eşim farkında annesinin çirkef olduğunun. Valla o kadın pek üzüntüden değil istediğini yaptıramadığından böyle

3000-4000 arasıymış eniştem tutacak birini haber bekliyoruz
Kız oğlu da annesini sevmez yani o derece soğutmuş. Hele evlenmeden önce yüzüne bile bakmazmış eşim. Hani düşkün olsa da dizinin dibinde tutsa diyecem. Aşırı çirkef bi kadın öyle böyle değil.

Yuh yani bak bu ev alsak bişey demezdi kiraya çıkıyoruz diye abartıyor işte. Gerçi 3 sene önce ev almamızı engellemişti

Kadına bak ya valla bende sinirden bana bişey olacak diyorum tutuyorum kendimi kasıyorum sürekli

Teşekkür ederim canim bugün toparlandik biraz gece hic uyumadi saat basi uyandik öglen havuc verdim doktorda sutun yeter dedi aceleye getirmeyelim dedi zaten agir agir ilerliycez bakalim

Teşekkür ederim canim bugün toparlandik biraz gece hic uyumadi saat basi uyandik öglen havuc verdim doktorda sutun yeter dedi aceleye getirmeyelim dedi zaten agir agir ilerliycez bakalim
Oh çok sevindim canım. Zaten doyacak kadar yiyemiyorlar 1 2 çay kaşığı anca gidiyor midesine ek gıda için küçükler. İhtiyaç olsaydı formül mama önerirdi ama gerek kalmamış. Sen istemese de emzirmeyi teklif et sürekli çektikçe gelir.

Kizlar çogunuz diyettesiniz galiba valla ben diyette degilim ama açım yani zaten belli basli gıdalar tuketiyordum simdi yine sıvı besleniyorum yemek yapcak dermanim yok 1 haftada 3 kilo gitmiş nasil olduysa bilemedim hafif halsiz gibiydik her suyuma sirke yada limon damlattim o etkili oldu galiba bide ac karnima kahve icmezdim 1 haftadir sabahin köründe güne kahveyle basliyorum tarçinli boyle 1 hafta daha deneyim bakayim gider insallah kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…