2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sonradan da cok üzülüyorsun dimi 😞
Bende olumlu yönden bakmaya çalışıyorum.babamla.konustum dedim şikayet etmek istemiyorum sonra hasta oluyorlar ama gerçekten çok yorgunum dedim
Oğlumda öyle 2 sene uyumadim gecenin bi vakti kalkar uyumazdi ayakta salla.babam.salla
Hala.gece bir kere çağırır
AA tabi bizde deliksiz hala uyumuyoruz ki illa bi suya çişe veya üstümü ört diye çağırıyor .
Aynen kuzum salla salla uyumaz bırakırsın uyanır . Sabah 6da çıkardım sabahciydim hep. Bazen hiç uyumadan hazırlanıp giderdim.
İns bu sever uykuyu dedim ama sağlıklı olsunlar da dediğin gibi.
Burda konuşuyoruz ya insan yalnız olmadığını da hissedince iyi geliyo.
Ahh kuzum çok yorgunsun tabi ki yanı bu başka bi yorgunluk ne bedensel tam olarak ne de kafa olarak.

Sonradan da cok üzülüyorsun dimi 😞
Bende olumlu yönden bakmaya çalışıyorum.babamla.konustum dedim şikayet etmek istemiyorum sonra hasta oluyorlar ama gerçekten çok yorgunum dedim
Oğlumda öyle 2 sene uyumadim gecenin bi vakti kalkar uyumazdi ayakta salla.babam.salla
Hala.gece bir kere çağırır
Sen de bakım cumartesi akvaryuma giderken süslendin mi He 🙃

Cevabini bildiğin soruları soruyorsun ama.kuzum
Vallahi 8 den beri.uyuyo.6 kere.meme 6 7.kere de.ayak bide benim.ayagimi.begenmio
Benim.mememi.babasinin ayağını.istiyo
Konsepti.oyle bozamaz.🤣🤣
Babasının ayağına koyup üstüne eğilip emzir 🤣😂evet evet yanlış duymadın 😂🙈benim bunu yapmisligim çok hala da yapıom bazen 😂🙈napim bazen bi öyle emiyo 😂bildiğin baya inek modunda oluom tam

Kizlar can dostumuzu kaybettik 4 gün oldu bugün. Çok zor günler geçiriyorum ogluma yansıtmamaya calisiyorum ama nekadar basarabiliyorum bilmiyorum. tadimlara baslamistim onuda duzene oturtamadim elimde kolumda can yok ruh gibiyim nasil ustesinden gelicem bilmiyorum sütümde azaldi cocuk sinirinden ısırıp yara yapiyor mama vericem bugün artik mecburen 😔 yarinda doktora gidip ek gidaya nasil yuklenmeden baslayabilirim danisicam sütümün azalmasi cok cok kötü oldu en azindan 1 sene emzirmeyi cok isterdim
Kaybetmek hangi canlı olursa olsun zor 😔 Zaman lazım sadece.. Süt bitti sanıyor olabilirsin emzirmeye devam et ve şunu aklından çıkarma senin önceliğin hep bebeğin onun sana her şekilde ihtiyacı var. Sürekli emzir, bebeğini kokla, onun video ve resimlerine bak.

Kizlar can dostumuzu kaybettik 4 gün oldu bugün. Çok zor günler geçiriyorum ogluma yansıtmamaya calisiyorum ama nekadar basarabiliyorum bilmiyorum. tadimlara baslamistim onuda duzene oturtamadim elimde kolumda can yok ruh gibiyim nasil ustesinden gelicem bilmiyorum sütümde azaldi cocuk sinirinden ısırıp yara yapiyor mama vericem bugün artik mecburen 😔 yarinda doktora gidip ek gidaya nasil yuklenmeden baslayabilirim danisicam sütümün azalmasi cok cok kötü oldu en azindan 1 sene emzirmeyi cok isterdim
Başiniz sağolsun canım benim 😔
Ölen geri gelmiyo bee canım hepimiz gidicez yani öyle düşünmek lazım sen önceliğin bebegin olsun onu düşün emzirmeye devam ett ceviz baden fındık ye

Ben Samsun’da yaşıyorum kullanmadım. Ama arkadaşlarında dediği gibi yaşadığınız ile ve hatta evinize göre değişir onu günü gelince ancak anlayabilirsiniz :)

Kizzzz 24 saat kemikler bile erir suya karışır 😅

Ben de ilk defa dün muz verdim hep sen aklıma geldiydin birsey olmadı tabi ama yine de şimdi içim daha rahatladı 😂 unutmamışım benm takıntı seviyeme bak 🤣🤣

Üzücü bir durum bir an önce acınızın dinmesini dilerim :KK43: sütüm azaldı deyip lütfen emzirmeyi azaltma cnm sen emzir yine sık sık sütün mutlaka gelecektir. Kendini bebeğin için bir an önce toparlamalısın.
Teşekkür ederim. Emziriyorum canim da ama iste cocuk doymuyor doymayincada uyumuyor gece saat basi kalkiyo hep

Kaybetmek hangi canlı olursa olsun zor 😔 Zaman lazım sadece.. Süt bitti sanıyor olabilirsin emzirmeye devam et ve şunu aklından çıkarma senin önceliğin hep bebeğin onun sana her şekilde ihtiyacı var. Sürekli emzir, bebeğini kokla, onun video ve resimlerine bak.
Haklisin canim emzirmeyi bırakmıycam zaten sonuna kadar direticem

Ben bu yazdiklarini görmemişim ya..cok uzucu gerçekten sabirlar dilerim.ama sut konusunda yanlişsin..o sut 1 sene değil 2 sene de yeter.artik zaten sadece sutunle doymayacak bebeğin,ek gida yiyecek.uzulme lutfen..
Doymuyor hiç inşallah yeter az bile olsa emzirmeyi zaten bırakmam ki

Başiniz sağolsun canım benim 😔
Ölen geri gelmiyo bee canım hepimiz gidicez yani öyle düşünmek lazım sen önceliğin bebegin olsun onu düşün emzirmeye devam ett ceviz baden fındık ye
Teşekkür ederim canim şekerli su iciyorum dünden beri bakalim onlarida tuketicem

X