2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mutfağı dün götürdük bugün yerleştirdim. Bi yandan evi topluyoruz. Bu haftaici bir gün taşıncaz nakliyeden haber bekliyoruz

İyi mutfağı en azından yerleştirmişsin az diğeri kolay
Kizzz neolcak beaa hafta da birr ödüllendir kendini ben almamışımm ama nesekii kızzz 😁😁😁😁

He kız neyse ki bende almamışım verdiğim 3 kiloyu:))

Bizde 6da uyandık şimdi uyudu 8de kalkar. Ya bu yataklarında görmediğimiz şarj bişi mi var yatağına koyuyorum gurtlu gibi bi sağa dönüyor bir sola yorganı tekmeliyor çığlık atıyor asla durmuyor. Sonra salona götürüyoruz bi sessiz bi mazlum. Sonra tekrar yatağa koyuyorum yine kuduruyor 😂
Ahaha bizimki de aynı kucakta ayakta uyuyor besige koyuyorum sağ sol ayaklarında tekmelemiyi

Yavrum misafir vardı teli.elime alamadim ya giz

Merhaba Haziran anneleri... Allah nasip ederse insaAllah bende Haziran annesi olacağım. Birsey danışmak istiyorum size.. bebeğiniz dogdugunda banyosunu yaptırırken ısıtıcı kullandınız mı Haziran ayında?
Ben Samsun’da yaşıyorum kullanmadım. Ama arkadaşlarında dediği gibi yaşadığınız ile ve hatta evinize göre değişir onu günü gelince ancak anlayabilirsiniz :)
Canm en iyisi 24 saatmiş aslinda,ben de kararsizim:))
Kizzzz 24 saat kemikler bile erir suya karışır 😅
Kızlar bir konuya açiklik getirmek istiyorum.hatirlayanlariniz vardir bir gece bebegimin gazi cok olmuştu,gece hep aglamakli geçmişti,ben de 1 çay kasigindan az muzdan şuphelenmiştim.kizlar bu daha sonra 1 gece daha oldu,gaz sikişmasi cok kotu oldu.sonra iyice düşunduk farkli ne olabilir diye,doktorla da konustuk.cunku muz hiç vermedim daha sonra,kan damlasında karar kıldık.doktor,kan damlasi hem gaz hem de kabizlik yapar dedi.ve şimdilik bıraktık.zaten ek gidaya da geçtigimiz icin sıkınti olmaz inş.not:ben kan damlasini hergun duzenli kullanmadim.duzenli 2-3 gun araliksiz kullandiğimda da bu sıkıntiyla karşilaştık.
Ben de ilk defa dün muz verdim hep sen aklıma geldiydin birsey olmadı tabi ama yine de şimdi içim daha rahatladı 😂 unutmamışım benm takıntı seviyeme bak 🤣🤣
Kizlar can dostumuzu kaybettik 4 gün oldu bugün. Çok zor günler geçiriyorum ogluma yansıtmamaya calisiyorum ama nekadar basarabiliyorum bilmiyorum. tadimlara baslamistim onuda duzene oturtamadim elimde kolumda can yok ruh gibiyim nasil ustesinden gelicem bilmiyorum sütümde azaldi cocuk sinirinden ısırıp yara yapiyor mama vericem bugün artik mecburen 😔 yarinda doktora gidip ek gidaya nasil yuklenmeden baslayabilirim danisicam sütümün azalmasi cok cok kötü oldu en azindan 1 sene emzirmeyi cok isterdim
Üzücü bir durum bir an önce acınızın dinmesini dilerim :KK43: sütüm azaldı deyip lütfen emzirmeyi azaltma cnm sen emzir yine sık sık sütün mutlaka gelecektir. Kendini bebeğin için bir an önce toparlamalısın.

X