2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mutfağı dün götürdük bugün yerleştirdim. Bi yandan evi topluyoruz. Bu haftaici bir gün taşıncaz nakliyeden haber bekliyoruz

İyi mutfağı en azından yerleştirmişsin az diğeri kolay
Kizzz neolcak beaa hafta da birr ödüllendir kendini ben almamışımm ama nesekii kızzz

He kız neyse ki bende almamışım verdiğim 3 kiloyu:))

Ahaha bizimki de aynı kucakta ayakta uyuyor besige koyuyorum sağ sol ayaklarında tekmelemiyi

Yavrum misafir vardı teli.elime alamadim ya giz

Merhaba Haziran anneleri... Allah nasip ederse insaAllah bende Haziran annesi olacağım. Birsey danışmak istiyorum size.. bebeğiniz dogdugunda banyosunu yaptırırken ısıtıcı kullandınız mı Haziran ayında?
Ben Samsun’da yaşıyorum kullanmadım. Ama arkadaşlarında dediği gibi yaşadığınız ile ve hatta evinize göre değişir onu günü gelince ancak anlayabilirsiniz :)
Canm en iyisi 24 saatmiş aslinda,ben de kararsizim:))
Kizzzz 24 saat kemikler bile erir suya karışır
Ben de ilk defa dün muz verdim hep sen aklıma geldiydin birsey olmadı tabi ama yine de şimdi içim daha rahatladı unutmamışım benm takıntı seviyeme bak
Üzücü bir durum bir an önce acınızın dinmesini dilerim sütüm azaldı deyip lütfen emzirmeyi azaltma cnm sen emzir yine sık sık sütün mutlaka gelecektir. Kendini bebeğin için bir an önce toparlamalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…