2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aa niyeyse bunada sevindim kaç aylık diye soruyolar 6 aylık deyince hadi yaa diyolar tepkilerinden anlıyorum küçük baya dediklerini
Ben bunu 6 aydır duyuyorum her yerde bana da söylüyorlar ama hiç umrumda olmuyor açıkçası çok şükür sağlığı yerinde illaki büyüyecek hep böyle kalmayacaklar ya çok şükür ben bir can dünyaya getirmişim sağlıklı olsun gerisi hiç umrumda değil valla kim ne derse desin

Bugün Ahseni anneme bıraktım denetim vardı iş yerine gittim 4 saat falan durdu. Geldim bakıyor gelmiyor bana sıpa naz yapıyor
Sen misin beni bırakan diyordur
Ya bizde şu sıralar misafirden dolayı ayrı kaldık ve şunu fark ettim gündüz yanında olamadığım günün gecesi benim yanımda yatmak istiyor. Ah bu bebeler her şeyin farkındalar

Kizlar naber diyette olanlar devam ediyo mu napiyo,bebeler mizirdaniyo mu,benimde misafirim gelecek sabah ezaniyla başladim hazirliklara
Ben devam sadece geçen akşam kabak tatlısı kaçamağı yaptım ama onu da demiştim burada yani gizlim saklım yok dün de pilatese başladım yol uzun ama bir yerden başladık bakalım bgn misafirliğe gideceğiz asıl sınavım orada olacak galiba

Pilates ćok zatiflatiyo devam ettirebilirsen.kizzz tatlilardan uzak dur misafirlikte:))

Kizlar naber diyette olanlar devam ediyo mu napiyo,bebeler mizirdaniyo mu,benimde misafirim gelecek sabah ezaniyla başladim hazirliklara

Bende devam inş birde egzersize başlarsam süper olacak. Misafirlerle çok yeme :))
Sağol canım bugün taburcu oldu çok şükür.Sen nasılsın?

Canım ben yeni gördüm geçmiş olsun

Her daim stres yapicak bisey özenle bulunur, cunku annelik taktim valla sute, bole cocuk emdikten sonra sagiyim 100 fln ciksin istiyorum hayir napicaksam o kadarini da bilmiyorum
Bugün Ahseni anneme bıraktım denetim vardı iş yerine gittim 4 saat falan durdu. Geldim bakıyor gelmiyor bana sıpa naz yapıyor
Ah nazlanmayi da mi ogrenmis minik ya
Dun aksamustune kadar iyiydi, corba bitki cayi falan devam etti, sonra annem kek ve pogaca yapip burnuma soktu, benimde gozum döndü yedim, pisman degilim, devam etmeye calisiyorum napcaz boyle ya, birilerinin salata yapip burnuma sokmasi lazim, ztn yogurt sut fln da yiyemiyorum hic degilse icine yulaf, granol fln katar yerdim ama bebikimin alerjisi var

Yaa sağ ol kuzum ne kadar güze yüreğin var çok düşüncelisin keşke aynı şehir olsaydık evet çünkü bebekler aynı dönem olunca birbirimizi en iyi biz anlıyoruz .

Kuzum moralini bozma tabiki de ilk zamanlar alışma dönemi olacak sonuçta farklı tatlar yiyo adapte olma süreci var . Bnm ki de kabak ı hiç yemedi ogurdu hep. Eğer emziriyorsan anne sütüyle açmayı demeyebilirsin. Bn dün 1cay kaşığı avokado verecektim anne sutu damlattım iki üç damla

Bazen olur oyle canim sen yine de bozma diyetini ywdin diye:))

5bucuk aylik olmak uzereyiz Ek gidaya baslamayi dusunuyorum ama sut urunleri alerjimiz var, yogurt veremicm alerjik bebiki olan anneler neler yaptiniz?
Bide tum annelere soruyorum hangi sebzeleri verdiniz simdiye kadar?
Sebze meyve karısık veriyorum.Muz 2 güne bir yiyor arada da çorba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…