2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzu ilk zamanlar direndimi takımdan sonra çorbalara geçtin mi

Tadımlarda direnmemişti sonradan direnmeye başladı minnok. Patates havucun tattırdıysam sonra patates havucu karıştırıp veriyorum. Yani hep öyle tek tek vermedim ben. Sonra bütün tadımlar bitince çorbalara geçtim canım

Brokoli ve avokado var onlardan sonra corba yapicam canim
Yoğurtla sanki yüzü kızardı tekrar denemedim hs onuna doğru tekrardan deneyeceğim

Brokoli ve avokado var onlardan sonra corba yapicam canim
Yoğurtla sanki yüzü kızardı tekrar denemedim hs onuna doğru tekrardan deneyeceğim

Daha öncesinde olmuyordu ama bugün yoğurt verince belisinde kızarıklığı oldu yarım saat sonra geçti. Tekrar bir deneyeceğim bende.

Evt surekli cocuk ac cocuk ac diye strese giriyorum, saginca da cok cikmiyo ya inanamadim bi turlu tabiki bebek pompadan daha cok süt aliyo ama iste annelik takintisimidir nedir bu da
Sağınca bende de çok bir şey çıkmıyor bende ilk başlarda stres oldum ama artık takmıyorum. Stres sütü etkiliyor. Hayatımızda çok stres unsuru varken birde bu etkilemesin. Sen süte takmışsın bende başka şeylere takıyorum. Çok normal seni anlayabiliyorum. Oksitosin masajı yaptırabilirsin eşine ya da annen, kızkardeşin varsa süt arttırımına yardımcı. Normalde günde 2 kere öneriliyor. Lavanta ve zyağı ile yapmıştı ebe bana.

Kızlarım yazdınız illaki ama görmedım ek gıdaya başlayanlar ne ıle basladınız ben yogurt verdım once her gun olmasa bıle 2 gunde verıyorum bı tatlı kasıgı her sey 3 gun kuralına göre mı ılerleyecek? Yardım please

Kuzu ise başlayınca sagacagiz ya inşallah azalmaz.makinada çok çıkmıyor benim ocak şubat haftada iki gün gelebilirim dedim bakalım ne diyecekler

Bugün Ahseni anneme bıraktım denetim vardı iş yerine gittim 4 saat falan durdu. Geldim bakıyor gelmiyor bana sıpa naz yapıyor

Ay içim cız etti Ahsen 4 saatte bunu yapmış güneş bütün gün beni görmeyince ne yapacak acaba
Ay oğlumda bana ole yapardi suratıma bakmazdı zaten hep babayı gördüğü için ona düşkündü evde kaldığımız zamanda bana hemen alisir anaci olurdu cocum aman gözümde canlandı o stresli zamanlar simdi sil bastan sağlıkları.yerinde olsunda hayirlisi

Ay evet ya giderken de içim bi buruk oldu bana bi bakışı vardı yavrum benim elbet alışacak kuzu onlar için çalışıyorsun sende dediğin gibi sağlıkları yerinde olsun da diğer her şey hallolur

Ay evet ya giderken de içim bi buruk oldu bana bi bakışı vardı yavrum benim elbet alışacak kuzu onlar için çalışıyorsun sende dediğin gibi sağlıkları yerinde olsun da diğer her şey hallolur

Orası öyle kuzu isyeri net.bir onay vermedi süt sagma olayı kiz aliscakmi duracak mı bir sürü soru var kafamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…