2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahh ya ne güzel işte yaşadığın İçin bilip buna göre davranıyorsun kimisi unutuyo o günlerini iste. Hamileliğin zor geçmiş cidden insan o durumlarda ariyo bir kişinin bile kapısını çalmasını . Bnm de sağ olsun komşular birbirimize hep yapar ederiz. Az önce üst katta bi komşu abla bana bitki çayı yapıp getirmiş . Oturdum ağladım ya . İnsan insana her zaman lazım

wallahi yeminle canım aynen ya. Dün en son usurken kendimi eşofmanı çoraplarımın içine alıp cekmis bulunca bi sorguladım n’oluyo ya diye. Aylardır saç kestircem diom hala gerçekleştiremedm

Hahahahhaha nolcaz biz böyle yaaa
Oğlan akvaryumu görmek istiyormuş
C tesi oraya gidicez oraya giderken azcık suslenim diyorum

Düşünceli insanlar hep olsunlar etrafımızda Saolsunlar düşünüp getiriyorlar insanlık bu zamanlarda daha çok lazım. Yaşamasamda yardım ederdim ama onun neler yaşadığını anlayamazdım

5bucuk aylik olmak uzereyiz Ek gidaya baslamayi dusunuyorum ama sut urunleri alerjimiz var, yogurt veremicm alerjik bebiki olan anneler neler yaptiniz?
Bide tum annelere soruyorum hangi sebzeleri verdiniz simdiye kadar?
Patates havuç organik tam buğday unlu erişte yoğurtla karıştırıp veriyorum bebek çorbaları sebzeden . Mevsim meyveleri benim sıpamın alerjisi yok bazen kuymağa bile dalıyor

Düşünceli insanlar hep olsunlar etrafımızda Saolsunlar düşünüp getiriyorlar insanlık bu zamanlarda daha çok lazım. Yaşamasamda yardım ederdim ama onun neler yaşadığını anlayamazdım
amin kuzum ins sen bu kadar güzel düşünceli bi insanken Allah eksik etmez etrafından iyi insanları bnce .

Ay evet iste oyle oluyo bi goruyorum internette 100 120süt, masallah Allahim bize de ver hayirlisiyla doysun yavrucuklarimiz diyorum
Patates, havuç, kabak, bal kabağı bunlarla başladım canım. Bugün sebze bulamadım elma verdim ama yanağında kırmızılık yaptı.
Kereviz, karnabahar, brokoli, pancar, ispanak, maydanoz falan veriliyomu acaba, kereviz veriliyo da digerlerini veren varmiiiii ????

Simdi mevsimi olan sebze meyveler de şunlarmis;

Patates havuç organik tam buğday unlu erişte yoğurtla karıştırıp veriyorum bebek çorbaları sebzeden . Mevsim meyveleri benim sıpamın alerjisi yok bazen kuymağa bile dalıyor
Hay masallah minige ya biz de yerken cok bakiyo da henuz dalmadi daha Onu da sorucaktim organik mi aliyosunuz sebzeleri?
Kızlar ya 31 Mayıs doğumluyuz 6ay aşısı için hemşiremiz bugün veya yarın İçin gel demişti. Ama bizim aşı pazartesiye kalacak gibi duruyo bi sıkıntı olur mu ki ya var mi bilginiz
Onu bilmiyorum ama bizim de yakinda 6. Ay asisi var, ne asilar yapiliyo biliyomusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…