2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evt surekli cocuk ac cocuk ac diye strese giriyorum, saginca da cok cikmiyo ya inanamadim bi turlu tabiki bebek pompadan daha cok süt aliyo ama iste annelik takintisimidir nedir bu da

Doktora gitmeye de korkuyorum salgin cok fena, gidince sorim bakim, ikna olamiyorum bi turlu gozumle gormedigim icin

Mama vermeden ilerleyemedim hic cunku uyumuyo ac oldugu icin

Sen daha iyi bilirsin canım her çocuk farklı işte canim ya ole bole büyüyorlar ne güzel aynı zamanda emzire biliyorsun

Kızlar biz ek gıdaya daha doğrusu tadımlıklara başladık cuma günü 6 aylık olcak kızım. İki gün havuç verdim hiç yemedi bugünde yoğurt verdm o kadar az yedi ki zorla zaten 6500 gramız. Napcam bilmiyorum çok moralim bozuldu tecrübeli anneler yada hali hazırdaki tecrübeli anneler bana akıl verin

Canim benimkide çok az hatta yok denecek kadar az yiyor
En son yoğurt ve yumurta denedim
Yumurtayı kaşığını ucuyla yedi
Moralini bozma eninde sonunda yiyecekler
Bende takıldım bide ise başlayana Kdar en azından bir süreç otursun istiyorum

1 yaşına kadar zaten tadım şeklinde olmalıymış hiç canını sıkma. Valla bi gün yiyorlar bi gün yemiyorlar değişiyor durumlarına göre

Aynen bende işe başlayacağım başlamadan otursun biraz biraz istedm yumurtayı nasıl yiyor ki katı gelmiyormu

Aynen bende işe başlayacağım başlamadan otursun biraz biraz istedm yumurtayı nasıl yiyor ki katı gelmiyormu
Cok katı yapmadım canim zaten ucuyla yedi
Elmayi armutu herseyi tükürüyor geri atıyor
Simdide kaşıkla diliyle ittiriyor tadına bakıyor ona göre de agzininaciyor

Benm kızımın kilosu da o civarlarda bence gayet iyi benmki de sadece ilk gün avokado tattı ona ağzını açtı ama sonra hiç birseyi yemedi yani kaşığın ucuyla ağzına zor sokuyorum ki tatsın diye. Dedikleri gibi elbet bir gün yiyecekler. Kaşık ucuyla devam

Sadece dana eti yiyorlar burda bayramda bile danaya giriyorlar

Canım tadım şeklinde olacak 1 kaşık verdiysen almıyorsa tamamdır nasıl olsa tadını almıştır

1 yaşına kadar zaten tadım şeklinde olmalıymış hiç canını sıkma. Valla bi gün yiyorlar bi gün yemiyorlar değişiyor durumlarına göre

Kız ben 3 öğün veriyorum valla yemezse yada doymazsa mama veriyorum

Aa niyeyse bunada sevindim kaç aylık diye soruyolar 6 aylık deyince hadi yaa diyolar tepkilerinden anlıyorum küçük baya dediklerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…