2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet 24 saati gectik ve sıfır mama, butun gun 10dk 5dk ufak sizmalar disinda hic uyumadi, surekli aglamakli halde cunku aç, emziriyorum sık sık ama yetmiyo, cocuk uyumuyo ac oldugu icin, memeden ayiramiyorum tshirtumu cekistiriyo yatagina koyarken uyaninca tekrar emmek icin, yutma sesi cok az duyuyorum, napicam ben

Alerjik mamalarin icine ne katip iciriyolardi bebeklere ya tadini sevmiyolar diye, pekmez ve vanilya okumustum, bunu doktoruna soran eden yapan var mi? Doktorumun iletisim bilgisi yok bisey olsa ulasamicm demekki sacmaliga bakin

Alerjik mamalarin icine ne katip iciriyolardi bebeklere ya tadini sevmiyolar diye, pekmez ve vanilya okumustum, bunu doktoruna soran eden yapan var mi? Doktorumun iletisim bilgisi yok bisey olsa ulasamicm demekki sacmaliga bakin
Pekmez ve vanilya özütü koyuluyor canim ben doktoruma danismistim kullanabilirsin ama cok olmamasi sartiyla demisti fakat ben ilk denemeden sonra o mamayi ogluma vermedim igrenc bir tadi ve kokusu vardi emzirdim bolca sütümde azdi ama çok şükür arttı yetiyor simdi .. istersen bi dene aile hekimligindeki ebeyede danis valla ben her aklima takilani ebeye soruyorum cevaplamak zorunda numarasi varsa mesaj at ara yarin birde disi kasiniyorsa soğuk seyler iyi geliyormus meyve süzgecine azicik sutun varsa dondurucuda kirip koy rahatlatir belki

Bende elma suyuyla mamayi tatlandirmayi denedim o da igrenc oldu ama bzm mama alerjik mama oldugu icin zaten igrenc tovbe ya cok kotu

Bzm saglik ocagindaki ebenin de doktorun da bilgisine guvenmiyorum daha once ezbere verilmis garip cevaplar aldim o yuzden onlara sormiyim hic

Dondurucuda fln hic sut yokki hic atmadim simdiye kdr, gercekten yetmiyo sutum yani
Sagip bakiyorum ikisinden toplam 40-60 fln cikiyo, tamam makine bebeten az cekiyo ama 100fln cikmasi lazim degil mi bu aylarda, bebegim 5 aylik

Açıkcası ben hiç sagmadim sol memede zaten hiç sütüm yok kendisi emiyor doyana kadar bazen 1 saati buluyor bile .. bizimde alerjik mamaydı aptamil pregomin syneo vermisti dr tadi cok kotu diyede bastan soylemisti nitekim bende tadina bakinca hak verdim. Benim oturduğum mahalledeki ebede cok tuhafti baska bir mahallenin aile hekimligine gidiyorum cokkta memnunum istersen sende degistirebilirsin doktora her kafami takilani soramiyorum ufak tefek seyler olunca ebeye yaziyorum yada ariyorum cok rahat oluyor 2. Bi danisicak sahsin olmasi . Bide kuzum cok stres yapma diş cikariyor normal bir sürec bu üzümler daha bitmedi yeşil üzümün suyunuda dene bi istersen

canım öyle düşünme. benden hiç nerdeyse hic çıkmıyo sağınca. 10-20cc filan cikiyo dusun. günde 1 kere 90cc veriyorum ben de gece ama onun disinda yetiyor. 400gr alsa yeter zaten artik. icine sinmiyosa ver tabi mama da, icmiyo diye o kadar dert etme, emiyomus cunku en azindan. bestlak kullan kullanmadiysan. ek gidaya baslamis miydin?

Öyle diyorlar bende avutuyorum kendimi ama ara ara hep red olcakmış 5.5 ayda bıraktı kuzenimin bebesi memeyi. Sınıyorlar bizi onlar içinde kolay değil büyümek geçicek bugünlerde

Ahahahah bende ayak masajı gördüm yapayım dedim 1 sn durmadı bebe hevesimi kursağımda bıraktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…