2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynı değil emzik biraz yassı şu aventin air olanı. Gece yapmaya başladı şimdilik içiyor normalde uyurken veriyorum zaten uyanıkken asla içmiyor cadı
Bütün mamaları denedinmi? Bizimki aptamil ve sma da aynısını yaptı hippe geçtim anında içiyo. Aynı senin gibi biberonu ağzına götürmeye çalışırken kıyameti koparıuodu tam o esnada yüksek sesle kulağına ismiyle başlayarak şarkı söylüyorum anında kesiliyo içmeye başlıyo

Bizimkide dimdik oluyor o şekilde devam edince salıyor 5 10 dk sonra kendini 20 dk sürüyor bazen ama uyuyor sonunda keyifleniyor zor valla memede yay gibi geriyor kendini 6 aydan sonra diyorlar inşallah öyle olur

2. Dis cikti ztn o agriyo olabilir ama bu ne artik napicagimi sasirdim, ztn aç, midesinde gurultular geliyo, ay çok uzuyorum
benimki de bikaç gündür çok fena. baktım 5. atak başlıyomuş 22 . haftada. tam ordayız biz ondan heralde. eskiden en azından kucakta susardı, şimdi kucakta bile bağırıyor. 2 saat uğraştım uyudu sonunda, memeden çıkarmaya korkuyorum valla. açtım ninniyi bi sağ bi sol ama 5sn de bi meme değiştiriyorum böyle durumlarda. ağladıkça değiştiriyorum. sonunda yoruldu da uyudu

Ben de spor yapamam,yuruyuş yaparim.ses çikarsin ev de nolcekk:))
Kocam diyo şilap şılap ne ses çarıyo hahahaha geldigi gibi dediki bi giy bakayım giydim yav diyo kızlar nasil bukadar rahatlıkla çikiyo dışarı dedii ee bende giyeyim rahat birşey dedim he he diyo

Karni da agriyo olabilir,dişi de..cok zor bebek hasta olunca yaa..bide erken diş cikarmak bebek icin çile.8 aylikken felan boyle olmuyo
Ya valla 5. Ayda 2. Disi cikarmak nedir acelen ne diyorum, cok zorladi ymk yok uyku yok agla agla, geciyo mu bunlar ya
Bizimkide dimdik oluyor o şekilde devam edince salıyor 5 10 dk sonra kendini 20 dk sürüyor bazen ama uyuyor sonunda keyifleniyor zor valla memede yay gibi geriyor kendini 6 aydan sonra diyorlar inşallah öyle olur
Evt ayni dediklerin bende de var, ozellikle o memede yay gibi gerilme fena, 6 aydan sonra geciyomuymus meme mama reddi ??
Bak sbh 9 dan beri 3 kere uyuttum 5dk sürdü uykusu, 2 saat ugrasiyorum 5dk uyuyo, simdi bide mama reddi cikti tam doymadigi icin hic uyumaz

O dişler çikarken o kadar cok kaşinmiştir,agri yapmiştir ki canim benim..cok kucukler daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…