2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kucağında dik pozisyonda salla canm sabit biyerde ileri geri ben şuan öyle uyutuyorum aynı durum bizdede var uyurken emiyor uyanıkken ne emiyor ne mama oyun yapıyor tükürüyor
Kucagimda da kafasini yaslamiyoki cocuk dimdik duruyo, bazen gaz var gibi kivraniyo ztn, cok zorladi artik bu meme reddi fln, ne zaman gecicek ya, ben bide alerjik mama kullaniyorum istesem de degistiremiyorum mamayi, cok kotuyum bugun
Bu hafta gidicez kontrole menenjitle rota var onuda sorucam tekrardan
Sor sor mutlaka, gerekirse ultrasonla bakarlar ztn bakmadan anlasilmaz ama insallah degildir sizinki

Seninki de az değilmiş hee kendileri olunca sıkıntı yok ama benimki şimdi benim univetsitedeki samimi arkadaşlarimla bile goruşmemi kısıtlıyo

Aynen canım az değildi :)
Evet şimdi diyor ki ben sana karışmıyorum cunku karıştırmani gerektirecek davranışlar sergilemiyorum
Bayanlar daha hassas düşünüyorlar ve daha dikkatliler erkekler ole değil malesef

Benimkide açıyor Jou @Murphyy
Ben çiçeklere bayılıyorum
Balkonumda bir sürü var hepsi benim bebeklerim
Bende seviyorum ama güzel bakamıyorum üşeniyorum sulamaya :)
Uyumayacaksalar hicbisi fark etmiyor

Aynen öyle uyumadı tipini yediimmm direndi. Sonra mama sandalyesinde uyuyakaldı
Daha alacam yaaa bugün eşime deyim alsın da bide limon sürcem ayağının altına
Kız nereye gittin sen Jou mesajlarına da baktım bişey göremedim neden gitti kız haberin var mı

Birine gerizekalımı ne demiş ordan banlanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…