2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İkisi de hasta annemin kanser ameliyatı var salı günü de zamanlama çok kötü oldu.Sağol kuzum
Çok geçmiş olsun Allah güç kuvvet versin canım inşallah annenin ameliyatı başarıyla geçer 🙏 Bebişlerde biran önce iyileşsin inşallah kıyamıyorum miniklere hep iyi olsunlar 💓

Açıkcası ben hiç sagmadim sol memede zaten hiç sütüm yok kendisi emiyor doyana kadar bazen 1 saati buluyor bile .. bizimde alerjik mamaydı aptamil pregomin syneo vermisti dr tadi cok kotu diyede bastan soylemisti nitekim bende tadina bakinca hak verdim. Benim oturduğum mahalledeki ebede cok tuhafti baska bir mahallenin aile hekimligine gidiyorum cokkta memnunum istersen sende degistirebilirsin doktora her kafami takilani soramiyorum ufak tefek seyler olunca ebeye yaziyorum yada ariyorum cok rahat oluyor 2. Bi danisicak sahsin olmasi . Bide kuzum cok stres yapma diş cikariyor normal bir sürec bu üzümler daha bitmedi yeşil üzümün suyunuda dene bi istersen
Ya iste beninki 3dk 5dk 8dk fln emiyo ya da uyuyup kaliyo uykusunda emiyo gibi agzi oynuyo ama yutkunma yok, her zmn da yutkunma duyamiyorum, bi tutuyo bi birakiyo naptigini anlamiyorum,
Ayni mamayi kullaniyoruz biz de ya gercekten cok kotu, seninki iciyo mu suan?
Canim diş cikinca normalde,diş ciktiği gun bebekler normale donüyo.ama seninki daha kucuk,ben 8 aylik bi bebek icin soyluyorum.muhakkak kucuk oldugu icin cok daha zorlaniyodur.
Yani bir suru dis var hepsi pespese cikar bunlarin ne zmn normale donucek allah bilir
Göbegi de tutuyo mu,doktor bana korse tak demisti yazin takamadim yaa nasil takayim
Hangi tayt o bana da deyin got gobek aldi basini gidiyo

canım öyle düşünme. benden hiç nerdeyse hic çıkmıyo sağınca. 10-20cc filan cikiyo dusun. günde 1 kere 90cc veriyorum ben de gece ama onun disinda yetiyor. 400gr alsa yeter zaten artik. icine sinmiyosa ver tabi mama da, icmiyo diye o kadar dert etme, emiyomus cunku en azindan. bestlak kullan kullanmadiysan. ek gidaya baslamis miydin?
Ben de sut cikmayinca cocuk hep aç saniyorum, aslinda gunde 3 kere fln 90mama veriyodm bende icerken, cok vermiyodum yinede, ona ragmen gecen ay 300gr almis sadece, beslenmeyi uyumayi herseyi reddediyo
Valla neler kullaniyorum neler, cay kullabiyorum maya tablet kullaniyorum bestlak kullandim bikac seferdir son gunlerde
Öyle diyorlar bende avutuyorum kendimi ama ara ara hep red olcakmış 5.5 ayda bıraktı kuzenimin bebesi memeyi. Sınıyorlar bizi onlar içinde kolay değil büyümek geçicek bugünlerde
O kadar ugrasiyorum ki emzirmek icin, butun gunum emzirmeye calismakla gecito, cocuk bile bikti benden bence 😅 yildim artik ya, emzirmeyi cok seviyorum ama şöyle cici cici emse bi rahatlicamki

Oyy maşallah kuzuma dönmüş. Biz de bir kere döndük baya oluyo sonra da yapamadı tekrar. Kol bacak egzersiz yaptırıom destekliom da hep ama 😂başaracaz inş bi gğn inanıyorum 🤣
Sen hiç merak etme döner her bebek gelişimi farklı benimki artık istedim mi dönüyor sıpa 1-2 dk bile yalnız bırakmaya gelmeyecek artık 4 gözle değil gari daha fazla gözle gözetlemek gerekecek 🙈

Evet 2side normal 🤗
Bende istiyodum ama benim paçii dönmedii artık bogazıma tıkandı çiktıkca çıktı yukarı mecbur sezaryen oldum çok zor nefes almaya başladım kitleniyodum oan yürüsem düzeliyodu oda tam sezaryen olacagım günde baya neffessiz kaldım dr tam güne nasıla ayarladı birazdaha beklerse zorlaşir derdi ameliyatta baya ugraştılar döndürmeye calıştılarki o anda kafasından tutup alalım diye 3870 kilo dogdu 37 haftalıkken

Ahh canımsın ya çok güzel demişsin biliyorum geçecek elbet ama işte bazen insan öyle oluyo ki artık duramıyorsun . Sabır bitiyo. Bnde çıkışıyorum bazen. Hele bi de yorgunsa horluyor fln 🤣bnm tepem hepten atıyo. Bi de nasıl bişe dir yastığa yatar yatmaz ne ara uyuyorsun ya hiç mi bişe düşünmüyorsun 😂
Ahahahahah gamsız kız bunlar nasılsa anne bakıyor bebeğe.. benimkide pek güzel uyur, gece uyanınca dürtüyorum bak bebek kucağımda dikkat et dönme diye.. 1-2 kere hönk diye döndü. Sen ne biçim insansın azcık dikkat et babasın artık kendine gel dedim 🙈

Ya iste beninki 3dk 5dk 8dk fln emiyo ya da uyuyup kaliyo uykusunda emiyo gibi agzi oynuyo ama yutkunma yok, her zmn da yutkunma duyamiyorum, bi tutuyo bi birakiyo naptigini anlamiyorum,

Yani bir suru dis var hepsi pespese cikar bunlarin ne zmn normale donucek allah bilir

Buyudukçe daha kolay çikacak..1 yasindan sonra farketmezsin bile diş cikaracağini

Yoruldum analar,buyuk cocuğum sevgi bekliyo benden ilgi bekliyo..onu yatirdim ilk,birlikte masal okuyarak,sarilarak..simdi de kuçugu uyutuyorum ama buyuk bebe daha cok yordu beni :KK14:
2. Çocuktan daha çok korkmaya başladım kız.. Biz biriyle telef oluyoruz siz 2siyle uğraşıyorsunuz Allah güç kuvvet sabır versin 🙏 YunSev YunSev Boncuk000 Boncuk000 Happy nickini hatırlayamadım bacım 🙈

Yok canim biz kullanmiyoruz mama valla benimkindede bazen olmuyor yutkunma keyif emmesi yapiyor bi birakip bi aliyor

X