2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen bacım azcık olacak herseyin fazlası zarardır
Ya eşler olarak mesafelerimizi korursak davranışlarımiza dikkat edersek sorun olmaz
Bizimkiyle sevgiliydik 11 de kiz arkadaşı arardi beni erkek arkadaşım bu saatte aramaz bende aramam derdim oda bizim arkadaşlarımız bole bizbirbirimjze gider geliriz fln derdi çatisirdik
Otobüste kiz arkadaşını görür durur konuşur okuldanmis kiz bizimkiyle konuşuyor bizimki dedi ki kızarkadasim hıi dedi döndü bizimkiyle muhabbete bende sinir oldum bizimkine dedim ortada kaldık ilerleyelim
Sonra saydırdım merhaba dersin geçersin kiz oturuyor biz tepesinde duruyoruz ne alaka diye hala.basima kakar sen konusmama bile tahammül edemiyorsun der anlasa karşıdaki sebebiyle bu şekilde.davfandim yokkk
Cok dertliyim bacim
Ben de olsam kızardim bacım..başinda durup muhabbetin anlami yok ki yaninda da sevgilin var.kızdim şuan :skandal:
Benim de daha kotusu bi anım var; sevgiliyken ben bizimkinin evine gitmiştim,o zaman lojmandaydi.aksam oldu kapi çaldi,ust kattaki iş arkadaşi.şık şikırdim giyinmiş,parfumler makyaj o biçim..bizimkine diyo ki beni arabayla şuraya birakabilir misin..bizimkide insanlikta bir numara tabi,aldi anahtarlari gitti birakti.bak şimdi gene tepem atti,kiz taksi tutsana niye milleti rahatsiz ediyosun,o kizi şuan gorsem sacini başini yolarım :KK70:

Ben de olsam kızardim bacım..başinda durup muhabbetin anlami yok ki yaninda da sevgilin var.kızdim şuan :skandal:
Benim de daha kotusu bi anım var; sevgiliyken ben bizimkinin evine gitmiştim,o zaman lojmandaydi.aksam oldu kapi çaldi,ust kattaki iş arkadaşi.şık şikırdim giyinmiş,parfumler makyaj o biçim..bizimkine diyo ki beni arabayla şuraya birakabilir misin..bizimkide insanlikta bir numara tabi,aldi anahtarlari gitti birakti.bak şimdi gene tepem atti,kiz taksi tutsana niye milleti rahatsiz ediyosun,o kizi şuan gorsem sacini başini yolarım :KK70:

Ayyy vallahi okurken gıcık oldum
Bi keresinde de yurtdisindan arkadaşı geldi
Ortak kiz arkadaşları varmış
4 müz buluştuk abi kiz bizimkinden gözünü almadan muhabbet ediyor sen nerelisin diye soruyor bizimkide kiz arkadaşımda ordulu diyor bu himmm sinopun neresindensin sen diye devam ediyor bizimkiyle muhabbete
Neyse kalktık yürüyoruz ikimiz.onde kızla arkadaşı arkada galiba bizimki arkaya bakıp kizla muhabbet kiz ordan laf atıyor Ay sinir oldum
Iyi bizimkini tutmuşum he 😂😂🤩🤩

Benimkide açıyor Jou Jou Murphyy Murphyy
Ben çiçeklere bayılıyorum
Balkonumda bir sürü var hepsi benim bebeklerim

Eklentiler

• 20221127_124257.jpg
    20221127_124257.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 25
Olabilir. Emzikle biberonun ağız kısmı aynı mı? Sen ek gıdaya gecmiştin biberonun agiz kismina bi tık şekerli biseyler sürüp versen cazip gelir belki. Bal verilmiyor diye biliyorum ama pekmez verjlebiliniyosa belki o iş görür.
Aynı değil emzik biraz yassı şu aventin air olanı. Gece yapmaya başladı şimdilik içiyor normalde uyurken veriyorum zaten uyanıkken asla içmiyor cadı

Ayyy vallahi okurken gıcık oldum
Bi keresinde de yurtdisindan arkadaşı geldi
Ortak kiz arkadaşları varmış
4 müz buluştuk abi kiz bizimkinden gözünü almadan muhabbet ediyor sen nerelisin diye soruyor bizimkide kiz arkadaşımda ordulu diyor bu himmm sinopun neresindensin sen diye devam ediyor bizimkiyle muhabbete
Neyse kalktık yürüyoruz ikimiz.onde kızla arkadaşı arkada galiba bizimki arkaya bakıp kizla muhabbet kiz ordan laf atıyor Ay sinir oldum
Iyi bizimkini tutmuşum he 😂😂🤩🤩
Seninki de az değilmiş hee :KK70: kendileri olunca sıkıntı yok ama benimki şimdi benim univetsitedeki samimi arkadaşlarimla bile goruşmemi kısıtlıyo

Cok yoruldum artik, simdi de mamayi asssla icmiyo, eds ile denedim onla bile tadini alinca 2. Yudumu almadi, uykusunda da icmiyo, sut yetmiyo ztn, yeticek olsa bile memeyi de sadece uyucagi zaman aliyo, ama ztn uyumuyoda, 4saattir ayakta yine 2saat ugrastim uyumadi, agliyo agliyo agliyo, hem uyumak istiyo hem kucagima alip yatirdigim anda daha bagirmaya aglamaya basliyo
Napicam ben 😔

Cok yoruldum artik, simdi de mamayi asssla icmiyo, eds ile denedim onla bile tadini alinca 2. Yudumu almadi, uykusunda da icmiyo, sut yetmiyo ztn, yeticek olsa bile memeyi de sadece uyucagi zaman aliyo, ama ztn uyumuyoda, 4saattir ayakta yine 2saat ugrastim uyumadi, agliyo agliyo agliyo, hem uyumak istiyo hem kucagima alip yatirdigim anda daha bagirmaya aglamaya basliyo
Napicam ben 😔
Canım ağrisi vardir,iyice bi kontrol et heryerini,belki de disi agriyodur

Napicam ben 😔
Kucağında dik pozisyonda salla canm sabit biyerde ileri geri ben şuan öyle uyutuyorum aynı durum bizdede var uyurken emiyor uyanıkken ne emiyor ne mama oyun yapıyor tükürüyor

X