2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Vallahaaa ortamımı seviyo canım
Sen kacta uyandın kız 5 falanmı

2de uyandım 4e kadar ayaktaydım. Sonra 6da uyandı 1 saat mama yedirmeye çalıştım. Eşime verdlm kızı uyuyayım dedim uyuyamadımda

Reactions: Jou
2de uyandım 4e kadar ayaktaydım. Sonra 6da uyandı 1 saat mama yedirmeye çalıştım. Eşime verdlm kızı uyuyayım dedim uyuyamadımda
Abooo benim kız osaatlerdede sık sık uyandı niye bilmem ara ara meme istedi hep karanlıkta durdum sessiz oldum pek pas vermedim öyle uyudu gitti baktı anam pas vermiyo bana gözümde kapalıydı uyusun diye

Abooo benim kız osaatlerdede sık sık uyandı niye bilmem ara ara meme istedi hep karanlıkta durdum sessiz oldum pek pas vermedim öyle uyudu gitti baktı anam pas vermiyo bana gözümde kapalıydı uyusun diye

Kız bende yapıyordum öyle işe yarıyordu şimdi ha uyumuşum ha uyanmışım sallamıyor

Olabilir. Emzikle biberonun ağız kısmı aynı mı? Sen ek gıdaya gecmiştin biberonun agiz kismina bi tık şekerli biseyler sürüp versen cazip gelir belki. Bal verilmiyor diye biliyorum ama pekmez verjlebiliniyosa belki o iş görür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…