2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amaaan valla sebze bitti gerçi yeşil fasulye bamya falan denemedim de. Meyvelerdeyim elma muz tattı. Armut almayı unutmuşum nane tadımı yapıyoruz çorbanın içinde yumurta peynir kaldı işte
Bitmiş sayılır ben yumurta peynir rattırdım ama çok minik yuttu direk. Artık kebaba geçiş yapabilirsiniz

Dene aman valla vermeyim diyordum baktım tuzu da az verdim yavrum bakıp duruyordu bize

Valla bende dedim doktor ağzına bakıyor görürdü öyle olsa gidince sorcam yine bakalım

Valla bende ne yapacağımı bilemedim karıştırdım verdim çorba yaptım gerçi güzel de oldu da kız sevmedi pek öyle

Oyyy bi daha olmasın inşallah yaaa

Canim sadece sebzeyle yapilan corbalari bebeklerin cogu genelde sevmiyo,icerisine bakliyatlar girdikçe severler..kirmizi,yesil mercimek,fasülye,nohut,bulgur vs..
Hadi inşallah. Ya bide parmağımla ağzına bişey verince istisnasız açıyor anneme diyorum çorbayı ne yapsam da parmağımla versem

Uyuyamadı ya şimdi ona hırçinlandı pohluu

Bizim kizda memede 9bdan beri bi babasi bi ben odadayoz ya havalar gece 13 14 dereceyken simdi 8 derece kim bilir gece kaçta olur
Ben yatak odasında uyutup 12 gb salondaki besige geçiriyordum keşke erken geçirsem dedim abowwwe nasil.sogudu sweetgirlcandy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…