2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyice sogudu havalarr cidden allah yardımcımız olsun

Biraz kiskançlik iyidir

Aynen bacım azcık olacak herseyin fazlası zarardır
Ya eşler olarak mesafelerimizi korursak davranışlarımiza dikkat edersek sorun olmaz
Bizimkiyle sevgiliydik 11 de kiz arkadaşı arardi beni erkek arkadaşım bu saatte aramaz bende aramam derdim oda bizim arkadaşlarımız bole bizbirbirimjze gider geliriz fln derdi çatisirdik
Otobüste kiz arkadaşını görür durur konuşur okuldanmis kiz bizimkiyle konuşuyor bizimki dedi ki kızarkadasim hıi dedi döndü bizimkiyle muhabbete bende sinir oldum bizimkine dedim ortada kaldık ilerleyelim
Sonra saydırdım merhaba dersin geçersin kiz oturuyor biz tepesinde duruyoruz ne alaka diye hala.basima kakar sen konusmama bile tahammül edemiyorsun der anlasa karşıdaki sebebiyle bu şekilde.davfandim yokkk
Cok dertliyim bacim

Ay biz ne yaptık annem yahni yaptı tuzuda çok az atmış. Benim dana sofrada bi bakıyor ki azcık ekmekle suyuna batırdım ölmüş gibi yedi patatesinden verdim yedi yavrum benim ya böyle şeyler istiyor heralde

Ay kız o kuru yavan şeyleri nasıl yesinler
Kiz ben sana ne diyecektim güneşe 2 gündür yoğurt verdim sanki yanaklarında kulağa yakın tarafta kızarma oldunesim kendini sıktı ondan diyor başka yerde bisingormedim nasıl anlicam ya

Çok sağol canım
Aboooo nasıl denk geldi kızzz ne güzel laaa abant falan hayırlı işlerr sadeeeeee
Hahah biz çocuklu aileyiz artık bizden geçti ama üst katımızda bir balayı cifti vardı ki sormaa şikayet etmek durumunda kaldık çaat çaat çaat küt küt küt çocugumun dişi çıkıyor, üzerine bir de 5.ay sendromu, daha yeni sallanmışız iyi bi de sizi dinleyek

Valla 2 gündür benim kızda yine gece mamasını içmiyo ve 10 gibi bi uyanıyor ağlayarak ne oldu anlamadım baya huysuz. Yatak odası gündüz bile 20 dereceydi girince soğuk vuruyor yüzüme resmen. Salona taşıdım beşiğini

Ağız çevresi kızarıklık normal diyorlar. Yanaktaysa bi takip et kakada falan değişiklik var mı ona bak

Eveeet Ahsen hanımın 2.günü gece mamasını içmemesinde. 3.günden sonra gündüze vuruyor anneme diyorum fragman bu geçenkinin aynısı bu demedi deme

Ya garip bi şekilde biberonu veriyorum açmıyor ya da ağlıyor mama gelmediği halde. Hemen emzik veriyorum anında açıyor. Emziği çekip biberon veriyorum almıyor nasıl anlıyor arkadaş kokusunu mu alıyor ne yapıyor

Benimde aynı sweet yemiyor. Sabah bi iki lokma yedi. Saat 3te 60 cc zorla verdim. 4 te kaynanamlarda bir kaşık yoğurtla minik bir parça yoğurt yedi şaşırdım onada. Akşam 10da yedi 100 cc şu saat oldu hala yemiyor şuan yüzüstü dönmüş oynuyor yatağında hiç iyi acıkmaz bunlar

Benimki de işte gece son içtiğini içmedi kaç kere denedim. Şimdi içti. En son 20 de içmişti nasıl dayanıyorlar anlamadım gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…