2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahh canımsın ya çok güzel demişsin biliyorum geçecek elbet ama işte bazen insan öyle oluyo ki artık duramıyorsun . Sabır bitiyo. Bnde çıkışıyorum bazen. Hele bi de yorgunsa horluyor fln 🤣bnm tepem hepten atıyo. Bi de nasıl bişe dir yastığa yatar yatmaz ne ara uyuyorsun ya hiç mi bişe düşünmüyorsun 😂

Benim koca çocuğu sallarken uyuyakaliyor
Ondan daha az uyuyup daha çok yoruluyorum
Ama erkekler kadınlar kadar dirençli değil işte

Demekki özlememişsin Ahahaha giriyorsun görüyorum arada takip ediyorum seni 👀 beybi nasıl nasıl gidiyor analık sen onu de hele sk gıdaya başladın mı. Soru yağmuruna tutam seni 😂
Ayy haklısın bahane üretmicem ama sık giremiyorum ya :oops: kuzu yekta biraz zorladı beni ama güzel be analık.. başladım ek gıdaya işte klasik yoğurtla başladım kendim mayalıyorum tadımları yaptırdım kafama göre şimdi tarifler bakıyorum işte avakado yu sık veriyorum falan filan özetle sen nasılsın belisim nasıl

Olabilir canım. Pirinç yerine irmik kullanabilirsin . Ya da tavuk sulu pirinç çorbası yap salçasız tuzsuz. Sizle yerken de yemeklerine tuzu en son at ona ayır aynısından öyle devam edersin. Boy kilo nasıl çıktı
aynen öyle tuzsuz dedi de ne bileyim el kadar bebek ne yicek kuru fasülye mi yicek mesela 😂 ben armut püresi verirken korkuyorum sindiremiyo diye. ilk çocuk olunca insan adapte olamıyo sanırım bu sirece hemen 😂
620 gr almış bu ay. bizimki zaten kilo da sıkıntılıydı. o yüzden iyi bile almış önceki aylara göre. ama daha yeni 7 kg oldu 😔 boyu iyi 68 cm (35. haftada doğmuştu)

Büyük kızın kaç yaşında peki :) iki çocuk olunca tabi hadi miniği yatırsan büyük hemen uyumuyordur haklısın ben senin yerine ağlarım bu aralar ağlayasım var yine çünkü 😂

7. Ayda nasıl sizin yediğinizi yiyecek diş yok merak ettim bizim bıdık 7. Ay oldu ben hala çorba veriyorum sadece 😳
valla ben de merak ediyorum onu 😂 vardır heralde aklında bişey. görecez sonraki randevuda. heyecanla bekliyorum. gerçi biz 5. ayda yumurta yedik herşey olabilir 😂

Şu an doktorumun ek gıdaya geçiş önerilerinden tırstım🤣 bizimkiler bi değişik ya bakalım bize ne diyecek 10 aralıkta randevumuz
valla seninkinden umutluyum, biraz benimkine yaklaşır bişeyler der umarım, çok yalnızım 😂 herkes sebzelerle 3 gün kuralı yapar, ben yumurta peynir yediriyorum 😂 gerçi yemiyo da.

Ayy haklısın bahane üretmicem ama sık giremiyorum ya :oops: kuzu yekta biraz zorladı beni ama güzel be analık.. başladım ek gıdaya işte klasik yoğurtla başladım kendim mayalıyorum tadımları yaptırdım kafama göre şimdi tarifler bakıyorum işte avakado yu sık veriyorum falan filan özetle sen nasılsın belisim nasıl

En güzeli kafana göre zaten ya strese girmiyorsun en azından. Belis bu aralar huzursuz yedirmekte zorlanıyorum bende. Ama onun dışında iyiyiz 😍
aynen öyle tuzsuz dedi de ne bileyim el kadar bebek ne yicek kuru fasülye mi yicek mesela 😂 ben armut püresi verirken korkuyorum sindiremiyo diye. ilk çocuk olunca insan adapte olamıyo sanırım bu sirece hemen 😂
620 gr almış bu ay. bizimki zaten kilo da sıkıntılıydı. o yüzden iyi bile almış önceki aylara göre. ama daha yeni 7 kg oldu 😔 boyu iyi 68 cm (35. haftada doğmuştu)

valla ben de merak ediyorum onu 😂 vardır heralde aklında bişey. görecez sonraki randevuda. heyecanla bekliyorum. gerçi biz 5. ayda yumurta yedik herşey olabilir 😂

valla seninkinden umutluyum, biraz benimkine yaklaşır bişeyler der umarım, çok yalnızım 😂 herkes sebzelerle 3 gün kuralı yapar, ben yumurta peynir yediriyorum 😂 gerçi yemiyo da.

Bende bekliyor olacağım ne diyecek çok merak ediyorum 😂

X