2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amaann içme bariii de onu 🤣🤣🤣

He yok sadece kokusu hoşuma gidiyor 😂
L lyss ve M -Murphy nin doktorları kadar cinsi çıkmadı daha yarışıyor ikisi :KK70:

Bi tek benimki en iyisi sanıyordum 😂 lyss gel yamacıma :KK19: 😂
Bugünde yoğurtlu çorba yaptım tel şehriye attım yok 2 kaşık ancak yedi 🤭

Sabah ekmek aldı onu kemirdi ölmüş gibi 😂 elma da yedi elinde. Bu çocuk katı gıda istiyor bence 😂😂😂

Yeni başladın sayılır 2 kaşık gayet iyi bence:) olmadı ara ara ver sende öyle seviyorsa 😍

He yok sadece kokusu hoşuma gidiyor 😂

Bi tek benimki en iyisi sanıyordum 😂 lyss gel yamacıma :KK19: 😂

Yeni başladın sayılır 2 kaşık gayet iyi bence:) olmadı ara ara ver sende öyle seviyorsa 😍
2 kaşık küçük mama kaşığı kendininkini yemek kaşığı olsa neyse 😂 o kadar uğraşıyorum yok onları da işte arada zorla veriyorum gülünce falan. Sırf ağzını açmamak için gülmüyor yarım bi gülüş atıyor 😂😂😂

2 kaşık küçük mama kaşığı kendininkini yemek kaşığı olsa neyse 😂 o kadar uğraşıyorum yok onları da işte arada zorla veriyorum gülünce falan. Sırf ağzını açmamak için gülmüyor yarım bi gülüş atıyor 😂😂😂
Bende yemek kaşığı sandım:) bugün takip ettiğim bi sayfa sakın zorlamayın ek gıdadan soğutursunuz diyordu. Bende senin gibi yapıyordum en son sinirleniyordu bırakıyordum. Şimdi onu da yapmamaya karar verdim. İşte o kadar uğraşıyorsun sonra yemeyince insan kötü oluyor yaw
Bende geçenlerde temizledim dip köşe zehirleniyordum 😅

Ama sonra çok güzel olmuyor mu ya :)) hala banyoya giriyorum mis gibi çamaşır suyu kokuyor 😍

Kızlar o tayttan bende var muhteşem alın aldırın oturduğunuz yerden bile terliyorsunuz😂

Ben adanalı olarak terlemeyi sevmiyorum. Adanada duştayken bile terliyorsun ha bu Trabzona geldim de rahatladım şimdi durup dururken hiç oturduğum yerden terleyemem😂

Bende yemek kaşığı sandım:) bugün takip ettiğim bi sayfa sakın zorlamayın ek gıdadan soğutursunuz diyordu. Bende senin gibi yapıyordum en son sinirleniyordu bırakıyordum. Şimdi onu da yapmamaya karar verdim. İşte o kadar uğraşıyorsun sonra yemeyince insan kötü oluyor yaw

Ama sonra çok güzel olmuyor mu ya :)) hala banyoya giriyorum mis gibi çamaşır suyu kokuyor 😍
Yok yok zorlama öyle değil güldürüp ağzına veriyorum 😂😂😂 ama gülmüyor da artık çocuğum 😂😂😂

Cok güzel olmaz mı her girdiğimde dio köşe bakıp gururlaniyorum 😍

X