2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki de aynı her şeyden ama her şeyden korkuyor aşırı korkak

Sen de yorgun geliyosun işten aslinda yapmasi da gerekli tabi.benimki calişsaydin bi yardimci tutardik diyo,yine asla kendisi yapmiyo

Benim kızım 8 aylıkken dış cikarmisti, ısırmaya da çok yeltenmemisti ama oğlan fena gibi, ısırıp çekiyor kafasıyla ondan sordum:)
Kizlar daha sakin oluyo sanirim, insallah isirmazlar ya
Cok zorlaniyorum valla bende, ne zaman duzelicek nasil duzelicek bilmiyorum
Bağırınca oyun da sanabiliyorlarmış
Suan sanmadi bnmki ama bilmiyorum ilerde nolur, insallah oyun sanmaz bide oynucam diye daha cok isirmaz

Bu kadın iyi gerçekten uzun zamandır takip ediyorum

Evet çiğ sütte ya tam kaymatamama ya da çok kaynatmadan kaynaklı sıkıntı olabiliyor. Pastörize süt ile mayalandırma yapın evde yapacaklar deniliyor.

Oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın

Evet kuzum başlamadık. 6. Ayda konuşuruz dedi bakalım 10 aralıkta ne diyecek. Evet kan testi yapılsın istiyorum aslında ne durumda değerleri merak ediyorum

Kizlar daha sakin oluyo sanirim, insallah isirmazlar ya Cok zorlaniyorum valla bende, ne zaman duzelicek nasil duzelicek bilmiyorum

Suan sanmadi bnmki ama bilmiyorum ilerde nolur, insallah oyun sanmaz bide oynucam diye daha cok isirmaz

Baslara göre çok iyiler ama sanki bisileri eksik yapıyormuşum gb hissediyorum

Bence ev hanımıysan bile birlikte yapmak gerek insanlık namına senin mesai saatleri de çok fazla ya üstüne bide yol

Kesinlikle her türlü destek şart ev işi bitmiyor ki her gün üstüne yenileri ekleniyor
Evet beni en çok yol.yoruyor evime 10.dk idi
Nişanlandı iş yeri taşındı bari cocuklar buyuyeydi ole.tasinaydi

Evet çiğ sütte ya tam kaymatamama ya da çok kaynatmadan kaynaklı sıkıntı olabiliyor. Pastörize süt ile mayalandırma yapın evde yapacaklar deniliyor.
Canim ben koyden sut getirtip en fazla 7 dakika tam kaynatiyorum,hem lezzetli hem de icim rahat veriyorum cocuklara.icinde koruyucu olmadan,tadı bildigimiz koy yogurdu.pastorize sutten de seneler once denemişliğim var,tipki hazir yogurt gibi oluyo.hazir yogurt hic secmem bu arada,bana tadi saman gibi geliyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…