2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha 😅 bide tadını beğenmedikleri şey olunca yüz buruşturmaları yok mu 😅
Ya ben ne sorcam sen tecrübelisin
Bizim bebe böyle ani yüksek sesten öksürükten falan korkuyor. Bazen gözlerini falan kırpıyor. Normal mi İnternete baktım normal diyo olabiliyormuş ama çevremdekiler bu çocuğu neyden korkuttunuz diiyp duruyo sanki evde dövüyorm 😑
Tabiki normal.bizimki de hapşurmadan ödü patliyo ağliyo.çevrendekiler çocuk buyutmeyi unutmuşlardir ondan:))

Hahaha 😅 bide tadını beğenmedikleri şey olunca yüz buruşturmaları yok mu 😅
Ya ben ne sorcam sen tecrübelisin
Bizim bebe böyle ani yüksek sesten öksürükten falan korkuyor. Bazen gözlerini falan kırpıyor. Normal mi İnternete baktım normal diyo olabiliyormuş ama çevremdekiler bu çocuğu neyden korkuttunuz diiyp duruyo sanki evde dövüyorm 😑
Kiz normal bizimki cok yapıyo 😀😀

Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba

• Komik
Reactions: Jou
Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba
Ahhh ahhh ben hep alıyodum son zamanda alamadım yanayim yanayim ona yanayım ben 😀😀😀 zaten 10 kiloya kadar degilmiii 3 numara

Güneşle senin işin zaten zor canim ya,ama en azindan eşin yardimci oluyo.adam dünya hamaratı :oha:

evet allahtan bana yardımcı oluyor canım Allah razı olsun en büyük sansım fakat erkek olarak yapacakları kısıtlı banyolar berbattı dün dip köşe temizledim haklı olarak hayatım bırak uzan dinlen diyor olmuyor

Yaa öne çektin mecburen demi. Güneş biberon tutuyor demi o rahatlık olur inşallah ben hiç vermedim biberon alıştorayım diyorum öğle arası gelemezsem emzireimeye sağıp bırakırım en azından.
Annenler bakacak demi vazgeçmediler 😍

kuzum patrona yakın bı arkadas var
dün msj atmıs ne zaman geleceksın senı aralıkta beklıyolar sınır oldum

evet allahtan bana yardımcı oluyor canım Allah razı olsun en büyük sansım fakat erkek olarak yapacakları kısıtlı banyolar berbattı dün dip köşe temizledim haklı olarak hayatım bırak uzan dinlen diyor olmuyor
Haklisin erkekler dip kose yapamaz genelde de yine de baya yardimci oluyo sana.benimki herkes kendi işini yapsin diyo

Kizlar ya bisi dicem simdi ben en fazla 1 tatli kasigi veriyorum oda öglen uykudan kalktiginda bu tadimlar bitince nekdar vercez karisimlari kuzenim geldi gecen 1 cy bardagi tarhana 1 kahve fincani üzüm suyu bide 1 cay bardagi yogurt yedirdi oglen bebiste 6.5 aylik falan fazla geldi bana sizce idealmi?
1 çay bardağı diyen de var 2 çay bardağı diyen de günlük toplam miktara

Haklisin erkekler dip kose yapamaz genelde de yine de baya yardimci oluyo sana.benimki herkes kendi işini yapsin diyo

Aklıma ne geldi yeni evliyiz yol uzak hemen yemeye girişmek istiyordum o benden 2 saat önce gelirdi yaklaşınca arardım makarna suyu koyar mısın yada patates soyar misin diyordum kaç dk alacak gelince halledersin diyordu :) nedenmiş bugün makarna suyu koy diyen yarin makarnanın kendisini istermis
Sonuç vicdanına yenik düştü dediği gb de oldu şimdi yolda o beni arıyormakarna suyunu koyayım mı diye

Kızlar ya benim kiza su aktiviteler yapıyorum hatta bugun ettim az once hiç istemiyo oynamak yaa
Parcalıyo ısırıyo sinirleniyor
biseleri yakalamaya bile çalışmıyo anamm bu oldu şiniden ergen 😂😂😂vallahi bazı bebeler ne güzel seviyo oynuyo bizimki anca anasının kucaga😂 çişe bile benle geliyo 🙄
Dikkatini çekmiyor demek ki sıpa 😂

• Komik
Reactions: Jou
X