2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tabiki normal.bizimki de hapşurmadan ödü patliyo ağliyo.çevrendekiler çocuk buyutmeyi unutmuşlardir ondan:))

Kiz normal bizimki cok yapıyo

Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba

Reactions: Jou
Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba
Ahhh ahhh ben hep alıyodum son zamanda alamadım yanayim yanayim ona yanayım ben zaten 10 kiloya kadar degilmiii 3 numara

Güneşle senin işin zaten zor canim ya,ama en azindan eşin yardimci oluyo.adam dünya hamaratı

evet allahtan bana yardımcı oluyor canım Allah razı olsun en büyük sansım fakat erkek olarak yapacakları kısıtlı banyolar berbattı dün dip köşe temizledim haklı olarak hayatım bırak uzan dinlen diyor olmuyor

kuzum patrona yakın bı arkadas var
dün msj atmıs ne zaman geleceksın senı aralıkta beklıyolar sınır oldum

Haklisin erkekler dip kose yapamaz genelde de yine de baya yardimci oluyo sana.benimki herkes kendi işini yapsin diyo

1 çay bardağı diyen de var 2 çay bardağı diyen de günlük toplam miktara

Haklisin erkekler dip kose yapamaz genelde de yine de baya yardimci oluyo sana.benimki herkes kendi işini yapsin diyo

Aklıma ne geldi yeni evliyiz yol uzak hemen yemeye girişmek istiyordum o benden 2 saat önce gelirdi yaklaşınca arardım makarna suyu koyar mısın yada patates soyar misin diyordum kaç dk alacak gelince halledersin diyordu :) nedenmiş bugün makarna suyu koy diyen yarin makarnanın kendisini istermis
Sonuç vicdanına yenik düştü dediği gb de oldu şimdi yolda o beni arıyormakarna suyunu koyayım mı diye

Dikkatini çekmiyor demek ki sıpa

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…