2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa çok güzel olmuş aslında rengarenk ilgisini çekmesi lazım ama belli olmuyor bebişlere bende borcama az Bi su koyayım da onunla oynasın diyorum içine bir şeyler de atayım Bi sayfada görmüştüm
Dene bakalımm bazı bebeler ne güzel oynuyo ya cok ozendim bizimki hicbirsey istemiyo çekmiyo demekkii 1 ay daha bekleyecem artık

Şuan şaşirdim.bu donemde az biraz onceleyip dogru agiza gitmesi gerekiyo zaten herşeyin
Instada cok görüyorum bilmiyorum normalde oyle işte nese ama mutfakta mesela suyu açiyorum bulaşikları halletmek için suya bakıyo hiç ayırmiyor gozünden bide muzik açinca sakinlesiyo

Of uyku deme kaç gündür gece uykularına zor dalıyor. Eskiden memeye alırdım uyurdu şimdi canıma okuyor gece çok sık uyanıyor
Benimkide dün oyleydi yalnız değilsin kuzumm vallahaa dun akşam zarzor uyuttum arabayla gezdim evde aninda uyudu araba istedi herhalde

Oyuncaklarda boyle bide buz kalibı

Instada cok görüyorum bilmiyorum normalde oyle işte nese ama mutfakta mesela suyu açiyorum bulaşikları halletmek için suya bakıyo hiç ayırmiyor gozünden bide muzik açinca sakinlesiyo
Canim o instadakiler cocugun eline veriyo az bisey oyalanirken çekiyolar,agzina goturunce cekmiyolar.suan oral dönemdeler.hatta bu oral donem cok fazla uzun da surebiliyo bazi bebeklerde.suyun sesini seviyodur:)

Reactions: Jou
Bizimki de herseyi agzina aliyo,ben kucağima alinca beni de yemeye ćalişiyo:))
Hahaha bide tadını beğenmedikleri şey olunca yüz buruşturmaları yok mu
Ya ben ne sorcam sen tecrübelisin
Bizim bebe böyle ani yüksek sesten öksürükten falan korkuyor. Bazen gözlerini falan kırpıyor. Normal mi İnternete baktım normal diyo olabiliyormuş ama çevremdekiler bu çocuğu neyden korkuttunuz diiyp duruyo sanki evde dövüyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…