2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Abisi evde olunca çok mutlu onu izliyor gülüyor cinarda cok ilgili bir abi zaten
Kiyamam ya her gelen güneşe ilgi gösteriyor bi köşede duruyor ole içim cız ediyor
İçeri girerken tembihliyorum oğlumda var ulen
Kizz iştee aslında oyalanmasıda o benimde abisi olsa 3 saat iyi bi oyalanıp uyurr babayı bekliyo benim kızım

Ay benimki ek gıdayı sevdi diyordum 3 4 gündür yok yemiyor tadımları bile zor yapıyoruz ordan da yüzüm gülmeyecek benimki de balkabağını sevmedi tatlı halbuki brokoliye bayılmıştı sevmez sanmıştım

Ayyy çok güldüm yaaa başka bişey olsa alır çeker hemen tırtıl

Ayyy harikasin canim bende yapiyorum atayim sana tariff

Bu arada badem soya ve hindistan cevizi sütüyle yeni tanıştım baya lezzetliler aslında denedinmi hiç ben soguk kahveyi cok seviyorum kışın bile icerim o yuzden kahvelerimde denedim sevdim tatlılardada denemeyi dusunuyorum vaktim oldugunda

Ben 6,5 kiloda yeni 5e geçtim. 6ya kadar 3 ver demişti doktor gaz sıkıntısı olduğundan. Benmki erken ve minnak doğduğundan erken başlamıştık zaten
Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba
Ben de 6,5 kiloda hala 3 numarasını kullanıyorum. Bugün birtane 4 deneyeyim dedim pişman oldum ortalık battı bir aylık daha 3 stoğum var. Yılbaşı itibariyle 4 e geçmeyi planlıyorum.

Gözlem yeteneğime güvenerek şunu soyleyebilirim ki sen çok hamarat bir kızsın

Gözlem yeteneğime güvenerek şunu soyleyebilirim ki sen çok hamarat bir kızsın
Meslek icabı diyelim canım bekarken bi restaurantta sorumlu personel olarak calistim gerçi et üzerineydi ama evlenincede iş hayatı bitince tek kafa dagitacağim yer mutfağım oldu menüde genişledi böylece sıkıntımı bu şekilde atıyorum

Yazilarindan anladim yemek becerinin iyi seviyede olduğunu, eşin çok şansli desene:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…