2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Güneşle senin işin zaten zor canim ya,ama en azindan eşin yardimci oluyo.adam dünya hamaratı

Kızlar ya benim kiza su aktiviteler yapıyorum hatta bugun ettim az once hiç istemiyo oynamak yaa
Parcalıyo ısırıyo sinirleniyor
biseleri yakalamaya bile çalışmıyo anamm bu oldu şiniden ergen vallahi bazı bebeler ne güzel seviyo oynuyo bizimki anca anasının kucaga çişe bile benle geliyo

Kuzum valla bende yapiyorum benimkide direk agzina goturuyor hic oynama inceleme gibi bi niyeti yok yüz üstü hala donmuyor isi gucu agzina bisiler sokmak ne bulsa degerlendiriyor gecen kagit havludan azıcik yemis temizlik yaparken koltugun tepesine koymustum dusurmus ordan nasil becerdiyse allahtan kakadan cikti benim isim is valla bu sıpayla

Bu arada arkadasimin bebegi yogun bakima alinmisti bahsetmistim ya size grip ilerlemis bronsite cevirmis solunum sıkıntısından kaynakli yatirilmis suan ağır bi salgın varmiş dun baska bi arkadasimin ogluda rahatsizlandi dikkat edin valla kizlar ben markete bile cikmiyorum korkuma

Vayy pohlu yaaaffff aynı resmen

Evet canım ya bende çevremde çok duyuyorum herkes hasta bide öksürük kolay kolay geçmiyormuş

Neler yapıyorsun canım aktivite olarak

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…