2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha 😅 bide tadını beğenmedikleri şey olunca yüz buruşturmaları yok mu 😅
Ya ben ne sorcam sen tecrübelisin
Bizim bebe böyle ani yüksek sesten öksürükten falan korkuyor. Bazen gözlerini falan kırpıyor. Normal mi İnternete baktım normal diyo olabiliyormuş ama çevremdekiler bu çocuğu neyden korkuttunuz diiyp duruyo sanki evde dövüyorm 😑
Benimki de aynı her şeyden ama her şeyden korkuyor aşırı korkak

Aklıma ne geldi yeni evliyiz yol uzak hemen yemeye girişmek istiyordum o benden 2 saat önce gelirdi yaklaşınca arardım makarna suyu koyar mısın yada patates soyar misin diyordum kaç dk alacak gelince halledersin diyordu :) nedenmiş bugün makarna suyu koy diyen yarin makarnanın kendisini istermis
Sonuç vicdanına yenik düştü dediği gb de oldu şimdi yolda o beni arıyormakarna suyunu koyayım mı diye
Sen de yorgun geliyosun işten aslinda yapmasi da gerekli tabi.benimki calişsaydin bi yardimci tutardik diyo,yine asla kendisi yapmiyo :KK70:

Benim kızım 8 aylıkken dış cikarmisti, ısırmaya da çok yeltenmemisti ama oğlan fena gibi, ısırıp çekiyor kafasıyla ondan sordum:)
Kizlar daha sakin oluyo sanirim, insallah isirmazlar ya 🤲🏻
Ya bu şekilde direndiklerini bende sorguluyorum kendimi
Artik eşim gelsin alsın diye bakıyorum uyutma olayı bende fobi oldu
Memede mizmizlanmasi ayaktaki ağlaması hepsi çok yoruyor ne zaman tek uykuya geçecek acep bunlar 1.5 yastami 😀
Cok zorlaniyorum valla bende, ne zaman duzelicek nasil duzelicek bilmiyorum
Bağırınca oyun da sanabiliyorlarmış😂
Suan sanmadi bnmki ama bilmiyorum ilerde nolur, insallah oyun sanmaz bide oynucam diye daha cok isirmaz 🤣

Yoğurt mayalanıyor🤭 demiştim ya pekmez yüksek sıcakta kaynatıldığı ici merhaba hmf mi neydi o çıkıyormuş o da zararlı. Bi sayfayı takip etmeni öneririm. Ne derse gözüm kapalı alırım. Asla kendi ve çocuğunun kullanmadığı şeyleri önermiyor. Her ürünü inceledi tek tek

Bu kadın iyi gerçekten uzun zamandır takip ediyorum 👏

Evet canim uzum suyu verdim ama bu sefer kırmızı ve mor üzüm denedim normalde kirmizi meyve kullanmayalim demisti alerji dr. Ama uzume tepki vermedigi icin onlarida denedim sorun olmadi bugün elma yarın havuca basliycam bakalim 🥰 kiz bende normalde yogurt yasak ya 1 yasa kadar ben sormadan o bana dedi

genelde köy yogurdu da fazla önerilmio fabrikasyondaki gibi yeterli steril ortam olmuyo kaynatirken yanls teknik olduğu icin yararli organizmalari öldürebilio ev tipi yapimda yazmis
Evet çiğ sütte ya tam kaymatamama ya da çok kaynatmadan kaynaklı sıkıntı olabiliyor. Pastörize süt ile mayalandırma yapın evde yapacaklar deniliyor.

Aklıma ne geldi yeni evliyiz yol uzak hemen yemeye girişmek istiyordum o benden 2 saat önce gelirdi yaklaşınca arardım makarna suyu koyar mısın yada patates soyar misin diyordum kaç dk alacak gelince halledersin diyordu :) nedenmiş bugün makarna suyu koy diyen yarin makarnanın kendisini istermis
Sonuç vicdanına yenik düştü dediği gb de oldu şimdi yolda o beni arıyormakarna suyunu koyayım mı diye
Oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın 😂😂

Gugubi Gugubi senin doktor da demire başlatmamıştı sanki di mi? biz dün kan testi verdik. kan değerleri baya iyi, demiri de aralığın içinde çıktı. doktor haklı çıktı yani 😬 aralığın altına yakın ama bakalım başlatacak mı. geçen kan testini sormuştun sanki de demire başlatmayanlar 6. ay istiyor sanırım bi kan testi. başlatanlar 9. ay istiyor.
Evet kuzum başlamadık. 6. Ayda konuşuruz dedi bakalım 10 aralıkta ne diyecek. Evet kan testi yapılsın istiyorum aslında ne durumda değerleri merak ediyorum

Kizlar daha sakin oluyo sanirim, insallah isirmazlar ya 🤲🏻Cok zorlaniyorum valla bende, ne zaman duzelicek nasil duzelicek bilmiyorum

Suan sanmadi bnmki ama bilmiyorum ilerde nolur, insallah oyun sanmaz bide oynucam diye daha cok isirmaz 🤣

Baslara göre çok iyiler ama sanki bisileri eksik yapıyormuşum gb hissediyorum

Bence ev hanımıysan bile birlikte yapmak gerek insanlık namına 😂😂senin mesai saatleri de çok fazla ya üstüne bide yol

Kesinlikle her türlü destek şart ev işi bitmiyor ki her gün üstüne yenileri ekleniyor 😀
Evet beni en çok yol.yoruyor evime 10.dk idi
Nişanlandı iş yeri taşındı bari cocuklar buyuyeydi ole.tasinaydi😂

Evet çiğ sütte ya tam kaymatamama ya da çok kaynatmadan kaynaklı sıkıntı olabiliyor. Pastörize süt ile mayalandırma yapın evde yapacaklar deniliyor.
Canim ben koyden sut getirtip en fazla 7 dakika tam kaynatiyorum,hem lezzetli hem de icim rahat veriyorum cocuklara.icinde koruyucu olmadan,tadı bildigimiz koy yogurdu.pastorize sutten de seneler once denemişliğim var,tipki hazir yogurt gibi oluyo.hazir yogurt hic secmem bu arada,bana tadi saman gibi geliyo.

X